Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
What is this?
Less
More

Memberships

Accelerator

Private • 9.1k members

Klientu Piesaistes Fabrika™

Private • 520 members

Stay Sharp™ Academy

Public • 404 members

Stay Sharp Komūna

Public • 4k members

Client Acquisition Lab

Private • 190 members

Sales Team Accelerator

Private • 1.6k members

8 Figure Boardroom

Private • 354 members

Latvijas Biznesa akselerators

Private • 14 members

SC
Sharpify Community

Private • 343 members

69 contributions to Stay Sharp Komūna
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
New comment Oct '23
2 likes • Oct '23
@Baiba Saukante Wow. Apsveicu! Iepriekš esmu palīdzējis arī kūkotavām iegūt pasūtījumus un pasākumiem. Facebook un Instagrams priekš tā ir ideāls 👌
1 like • Oct '23
@Baiba Saukante Hm. Saprotu. Ja tuvāko 10km rādiusā dzīvo 500+ tūkst. cilvēku, tad iesaku sākumā palikt pie tā, ka Tu personīgi piegādā pasūtījumus vai klienti vienkārši atbrauc pakaļ. Un domāt par paplašināšanos tikai vismaz pēc 4+ tūkst ienākumu mēnesī sasniegšanas. Kāds tev šobrīd ir vidējais mēneša apgrozījums?
Vajadzīgs viedoklis
Sveiki! Kurš vizuālais ir labāks?
5
20
New comment Sep '23
2 likes • Sep '23
Man patīk 2. vieglāk salasāms. Bet reklāmā izmanto abus un salīdzini rezultātus
1 like • Sep '23
@Ričards Ankevics Super krāsas un kontrasts
Sveiciens kopienai! 👋
Mikus. 🤝 Dzīvoju Norrköping, Zviedrijā. Dzimis un uzaudzis Ventspilī. 💪 Šobrīd strādāju par namu pārvaldnieku ātrās ēdināšanas ķēdē, apsaimniekoju septiņus restorānus.🤌 Mērķis nakamajiem 6 menešiem - uzsākt kravas furgonu nomas biznesu, attīstīt to lai tas kļūtu par manu pamata nodarbošanos paplašināt to. Brīvo laiku man patīk pavadīt kopā ar ģimeni, draugiem un sporta zālē.
2
4
New comment Sep '23
0 likes • Sep '23
Sveiks! 🙌 Ja drīkst jautāt - kādēļ furgonu nomas bizness, nevis turpināt paplašināt ātrās ēdināšanas telpu apsaimniekošanas biznesu?
Par mani īsumā.
Strādāju vairākos darbos paralēli (4) un visur, kur vien varu, mēģinu sasaistīt vai sapazīstināt domu biedrus, vai sakonektēt vajadzīgos cilvēkus. Vai arī piesaistīt (affiliate) saviem darbiem vairāk darbinieku (kaut arī visos esmu algots darbinieks, nevis īpašnieks). Jo ja ari mana darbam bus vairāk klientu, jo pats būšu ieguvējs. 1) Tātad ja vajag iestāties Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā vai atbalstīt mūsu skolas sportistus - laipni lūgti. 2) Ja meklē bērnu , kur sūtīt draudzīgos futbola vidē 4-9 gadi, droši pie manis (RFSacademy) 3)Vadu arī ceļojumu grupas uz eksotiskajām Fēru salām un Islandi pa 8 cilvēkiem. marko polo ceļojumi 4) Ja kāds jaunietis vēlas basīti caur izglītību spēlēt ASV vai Itālijā , arī līdzdarbojos ar skautingu un pleisingu. Foršus sasniegumus visiem!!!
1
2
New comment Sep '23
1 like • Sep '23
Čau Ansi! Prieks iepazīties. Šķiet, ka nekad vēl nebiju dzirdējis, ka kāds vielaicīgi strādā 4 dažādos darbos 🤯 Kāds ir tavs nākamais ''lielais'' mērķis uz ko tiecies? Vai ir kāds virziens vai projekts kuru vēlies attīstīt tālāk
Par mani! newbie
- Ričards Ankevics - Grafiskais dizainers - Atrast vismaz 18 klientus kuriem vajadzētu atrisināt kādu problēmu manā sfērā un turpināt ar viņiem sadarbību. - Brīvo laiku pavadu geimojot, meklējot piedzīvojumus kopā ar draudzeni, pavadot laiku ar suni, meklējot intresantas vietas ko ir vērts iemūžināt.
3
2
New comment Sep '23
0 likes • Sep '23
Super mērķis! Ko esi jau izmēģinājis/ dari šobrīd, lai piesaistītu jaunus klientus?
1-10 of 69
Niks Stara
4
69points to level up
@niks-stara-7283
I help coaches get more leads, meetings and sales with European market specific methods.

Active 8m ago
Joined Sep 24, 2022
ESFP
Rīga, Vīlandes iela 8
powered by
This group has been archived