Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k members

4 contributions to Stay Sharp Komūna
Interjeru apgleznošana
Sveiciens visiem! Esmu mākslinieks, kas strādā interjeru apgleznošanas sfērā ar plašu piedāvājumu - sākot ar uzņēmumu logo, līdz baroka stila gleznojumiem uz sienām vai griestiem - jebkurā žanrā, stilā vai tematikā! Daži manu darbu paraugi pielikumā!
2
1
New comment Sep '23
1 like • Sep '23
Episki! tiešām WOW! 🤓🫣😲
Vajadzīgs viedoklis
Sveiki! Kurš vizuālais ir labāks?
5
20
New comment Sep '23
0 likes • Sep '23
Varu palīdzēt ar šāda veida darbiem, redzu veido ko šādu pirmo reizi! :)
4 likes • Sep '23
@Agnija Kurzemniece @Agita Puķīte Ātrs piemērs, iesaku veidot pēc iespējas vieglāk, ātrāk nolasāmu! :)
Video reklāmas, posteri, etiķetes kā arī citi grafiskā dizaina risinājumi!
Esmu grafiskais dizaineris, animators no Rīgas. Tā ir mana sirdslieta, tā ir mana būtība. Šobrīd meklēju jaunus klientus ar kuriem sadarboties ilgtermiņā, šobrīd piedāvāju pa izdevīgu cenu uzsākt sadarbību, iesim cauri, uzklausīšu un izveidošu labāko risinājumu ko es varu piedāvāt, pašam ir pieredze jau vairāk nekā 6 gadus, esmu strādājis aģentūrā, uzņēmumos tieši šajā sfērā. Pielikumā varat apskatīt manus darbus! 🤓
4
0
Par mani! newbie
- Ričards Ankevics - Grafiskais dizainers - Atrast vismaz 18 klientus kuriem vajadzētu atrisināt kādu problēmu manā sfērā un turpināt ar viņiem sadarbību. - Brīvo laiku pavadu geimojot, meklējot piedzīvojumus kopā ar draudzeni, pavadot laiku ar suni, meklējot intresantas vietas ko ir vērts iemūžināt.
3
2
New comment Sep '23
1 like • Sep '23
@Niks Stara Šobrīd esmu izveidojis divus aktīvus profilus - instagram, facebook. Pagaidām neesmu maksājis par savām reklāmām, tīri dabiskie skatijumi. Viena reklāma bija par paketi - piedāvāju uz mēnesi izveidot konkrētu skaitu video reklāmas, posterus, bannerus. Labu laciņu iepriekš bija arī reklāma par etiķešu dizainu kur centos uzrunāt un parādīt sevi kā brendu. Pirmā reklāma bija - 3 soļi kā nonāk līdz gatavam dizainam. Bija arī viena video reklāma, tā skatoties visi dalās, spiež like tomēr līdz klientiem kam intresētu un ir vajadzība nenonāk. Tad abos profilos ir arī izlikti daži darbi ko esmu veicis un daži interkatīvi posti kur iesaistu sekotājus uzdodot jautājumus!
1-4 of 4
Ričards Ankevics
2
10points to level up
@ricards-ankevics-4697
Esmu grafiskais dizaineris, animators no Rīgas. Tā ir mana sirdslieta, tā ir mana būtība.

Active 147d ago
Joined Sep 12, 2023
Rīga
powered by
This group has been archived