Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
Mar
Apr
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k • Free

3 contributions to Stay Sharp Komūna
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
New comment Oct '23
2 likes • Sep '23
Dzīvoju Zviedrijā, Norköping. Esmu no Ventspils un nedaudz arī no Jaunpils.
Sveiciens kopienai! 👋
Mikus. 🤝 Dzīvoju Norrköping, Zviedrijā. Dzimis un uzaudzis Ventspilī. 💪 Šobrīd strādāju par namu pārvaldnieku ātrās ēdināšanas ķēdē, apsaimniekoju septiņus restorānus.🤌 Mērķis nakamajiem 6 menešiem - uzsākt kravas furgonu nomas biznesu, attīstīt to lai tas kļūtu par manu pamata nodarbošanos paplašināt to. Brīvo laiku man patīk pavadīt kopā ar ģimeni, draugiem un sporta zālē.
2
4
New comment Sep '23
0 likes • Sep '23
@Nauris Meija Sveiks! Sākšu Zviedrijā, iespejams nākotnē arī Latvijā.
0 likes • Sep '23
@Niks Stara Ļoti labs jautājums, atbilde ilgi nebija jādomā. • Esmu nodarbināts (darba ņēmējs) kā apsaimniekotājs. Neredzu izaugsmes iespējas. Vairs negūstu gandarījumu no šī darba, jau vairākus gadus meklēju iespēju pamēģināt ko citu. • Furgonu noma - Mikro franšīze ar iespēju pārņemt vai atgriezt frančīzi pēc pusgada. Iespējams apvienot ar šī brīža darbu. Furgonu iznomāšana šķiet verētu būt mierīgāka nodarbošanās nekā 1000 000 🍋problēmu risināšana restorānos. Bieži vien iespējams strādāt attālināti, tā man šķiet. Redzēsim kā tas iegriezīsies un kā turpināsies. Esmu ļoti apņēmīgi noskaņots attiecībā uz furgoniem. Varētu vel turpināt ar kāpēc jā un kāpēc nē, bet pie šī apstāšos.
Peļņa un Jauni Klienti | Rezultāti no Mūsu Klientiem
Čau, vakar veicu apkopojumus par dažu klientu rezultātiem un gribēju padalīties šeit ar Tevi. Stay Sharp, Stay Hungry and Stay Successful P.S. Visi mūsu klienti pirms sāka sadarbību ar mums - ieplānoja iepazīšānas sesiju. Ieplāno savu tikšanos šodien - Spied šeit.
23
9
New comment Sep '23
0 likes • Sep '23
@Davis Berzins Man patīk tavs jautājums. Mācīties darīt tā kā vajag darīt būs vertīgāk nekā mācīties kā nevajag darīt. 👍
1-3 of 3
Mikus Sidorenko
1
1point to level up
@mikus-sidorenko-7729
.

Active 203d ago
Joined Sep 16, 2023
powered by
This group has been archived