Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
Mar
Apr
May
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k • Free

3 contributions to Stay Sharp Komūna
Vizualizē labklājīgākai Latvijai:
Ja Tev būtu jāsaliek kopā sava dzimtā puse, (ko Tu sauc par mājām) + savs sapņu darbs, kas dara Tevi laimīgu? Kas tas būtu Tavā gadījumā? Un cik tas būtu reāli (vai nereāli). Atstāj komentārā.
0
2
New comment Nov '23
Par mani īsumā.
Strādāju vairākos darbos paralēli (4) un visur, kur vien varu, mēģinu sasaistīt vai sapazīstināt domu biedrus, vai sakonektēt vajadzīgos cilvēkus. Vai arī piesaistīt (affiliate) saviem darbiem vairāk darbinieku (kaut arī visos esmu algots darbinieks, nevis īpašnieks). Jo ja ari mana darbam bus vairāk klientu, jo pats būšu ieguvējs. 1) Tātad ja vajag iestāties Rīgas Valsts 3.ģimnāzijā vai atbalstīt mūsu skolas sportistus - laipni lūgti. 2) Ja meklē bērnu , kur sūtīt draudzīgos futbola vidē 4-9 gadi, droši pie manis (RFSacademy) 3)Vadu arī ceļojumu grupas uz eksotiskajām Fēru salām un Islandi pa 8 cilvēkiem. marko polo ceļojumi 4) Ja kāds jaunietis vēlas basīti caur izglītību spēlēt ASV vai Itālijā , arī līdzdarbojos ar skautingu un pleisingu. Foršus sasniegumus visiem!!!
1
2
New comment Sep '23
1 like • Sep '23
Kā saka . Hipotēka un eiribors nevienam nav brālis. 🙂jastradaa. Un pilna slodze man ir tikai pamatdarbaa skolaa. Taa ka var apvienot. Meerkji jau vienmer.
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
New comment Oct '23
3 likes • Sep '23
Hey, Esmu no pieRīgas! Uzaugu Valdlaučos, tagad dzīvoju Katlakalnā.
1-3 of 3
Ansis Šenne
2
15points to level up
@ansis-senne-6192
1) Rīgas Valsts 3. ģimnāzija -sporta darba organizators 2) RFS Academy-bērnu futbola treneris 3) Markopolo.lv-gids 4) eliteurotalent.com - basketball

Active 149d ago
Joined Sep 13, 2023
powered by
This group has been archived