User
Write something
Heyaaa!
Mani sauc Intars, man interesē pašizglītošanās (podkāsti, grāmatas) un attīstība. Esmu jauns buks, 19 gadi (tuvojas jau tas apaļais skaitlis). Jūtu enerģiski lielas pārmaiņas pēdējos divus mēnešus, patīk un interesē māksla, psiholoģija, meditācija, sports, mentālā, fiziskā un garīgā veselība. Kas tev patīk un interesē? Kas ir tava sirds lieta? Mana numur viens sirds lieta ir mūzika (reps)
0
0
Vizualizē labklājīgākai Latvijai:
Ja Tev būtu jāsaliek kopā sava dzimtā puse, (ko Tu sauc par mājām) + savs sapņu darbs, kas dara Tevi laimīgu? Kas tas būtu Tavā gadījumā? Un cik tas būtu reāli (vai nereāli). Atstāj komentārā.
0
2
New comment Nov '23
LIVE Vebinārs 17:00 Kā izveidot pakalpojuma biznesa ar 50'000 EUR apgrozījumu mēnesī!
Lai pievienotos spied šeit: go.nj-media.com/pakalpojuma-paldies Uzzināsi: - Mārketings un Klientu piesaiste - Mājaslapas izveide, aktivitāte soc. tīklos un kā padarīt jaunu klientu piesaisti paredzamu. - Kolēģu piesaiste/ komandas izveide - Kad ir īstais laiks jaunu kolēģu piesaistei. Kurus pienākumus un kādā secībā deleģēt. - Piedāvājums un cenas - Tavs pakalpojums NAV tavs piedāvājums. Uzzini kā izveidot labāku piedāvājumu nekā citiem Tavā nozarē. - ​Mazo uzņēmēju lielākās kļūdas - Uzzini kādēļ speciālisti agri vai vēlu sasniedz savus ''ienākumu griestus'' un netiek tiem pāri & kā no tā izvairīties. Stay Sharp! Tiekamies.
0
0
LIVE Vebinārs 17:00 Kā izveidot pakalpojuma biznesa ar 50'000 EUR apgrozījumu mēnesī!
Pieraksti no organiskā mārketinga Zoom zvana 🎯
Paldies par šodienas Zoom zvanu visiem, kas pievienojās. Bija vērtīgas sarunas par organisko mārketingu, un kā sevi reklamēr interneta vidū ar bezmaksas metodēm. 🔥 Šeit vēlos padalīties ar dažiem resursiem, lai organiski attīstītu savu biznesu: ✅ 16 veidi, kā bez maksas iegūt klientus - https://www.youtube.com/watch?v=HAM2IrYMnwY bezmaksas PDF dokuments - https://docs.google.com/document/d/1q9dmARB_H3rVsvoZu4hQi0NFzIGYcHr7BHKkR7wjVbg/edit ✅ AI (mākslīgā intelekta) rīki un sagataves, kas var palīdzēt automatizēt un sistematizēt darbu, lai efektīvāk attīstītu biznesu - https://www.notion.so/1000-ChatGPT-Gatavi-Resursi-ar-kuru-Pal-dz-bu-Att-st-t-Savu-Bizesu-tri-Efekt-vi-un-Produkt-vi-b14b18365d4249d88b12680b92fe5bd9 Ja tev ir kādi jautājumi par organiskā mārketinga tēmu, droši jautā komentāros 👇 STAY SHARP un tiekamies jau nākamajā zoom sesijā! 🤩
5
4
New comment Nov '23
Pieraksti no organiskā mārketinga Zoom zvana  🎯
🎉 Sāc Šeit
Sveicināts! Laipni lūgts Stay Sharp Komūnā. Šīs komūnas mērķis ir palīdzēt esošiem un topošiem uzņēmējiem sasniegt lielāku peļņu caur efektīviem biznesa stratēģijām. Iegūsi un saņemsi: ✅ Vērtīgas intervijas ar uzņēmējiem ✅ Bezmaksas kursus, kā iegūt klientus ✅ Kalendāru ar notikumiem, kur vari pievienoties bezmaksas ✅ Stilīgu komūnu ar uzņēmējiem Tavā līmeni vai augstāk Kurss piejams šeit. Pasākumi, kad un cikos. Pirmais solis, ko Tev vajag spert: Izveido ierakstu par sevi šajā komūnā Community sadaļā. (kā jaunu postu) - Tavs vārds - Nodarbošanās - Mērķis nākamajiem 6 mēnešiem - Kā tev patīk pavadīt brīvo laiku? Droši uzdod jautājumus, komentē un palīdzi citiem ar savu pieredzi un zināšanām. Daži noteikumi: 🛑 Nekādu spamu 🛑 Nekādus linkus 🛑 Nepārdod un nereklamē produktus 🛑 Nekādu negativitāti Liels paldies, ka esi šeit. Niks un NJ Media komanda. Stay Sharp!
94
225
New comment Oct '23
🎉 Sāc Šeit
1-30 of 467
Stay Sharp Komūna
Public group
Bezmaksas kurss, kur iegūt zināšanas uzņēmējdarbībā
Leaderboard (30-day)
powered by