User

Write something

Pinned
Peļņa un Jauni Klienti | Rezultāti no Mūsu Klientiem
Čau, vakar veicu apkopojumus par dažu klientu rezultātiem un gribēju padalīties šeit ar Tevi. Stay Sharp, Stay Hungry and Stay Successful P.S. Visi mūsu klienti pirms sāka sadarbību ar mums - ieplānoja iepazīšānas sesiju. Ieplāno savu tikšanos šodien - Spied šeit.
23
9
Sintija Kaui
Nora Saulīte
Anda Bukava
Mikus Sidorenko
Theodore Ladele
New comment Sep 22
Pinned
🎉 Sāc Šeit
Sveicināts! Laipni lūgts Stay Sharp Komūnā. Šīs komūnas mērķis ir palīdzēt esošiem un topošiem uzņēmējiem sasniegt lielāku peļņu caur efektīviem biznesa stratēģijām. Iegūsi un saņemsi: ✅ Vērtīgas intervijas ar uzņēmējiem ✅ Bezmaksas kursus, kā iegūt klientus ✅ Kalendāru ar notikumiem, kur vari pievienoties bezmaksas ✅ Stilīgu komūnu ar uzņēmējiem Tavā līmeni vai augstāk Kurss piejams šeit. Pasākumi, kad un cikos. Pirmais solis, ko Tev vajag spert: Izveido ierakstu par sevi šajā komūnā Community sadaļā. (kā jaunu postu) - Tavs vārds - Nodarbošanās - Mērķis nākamajiem 6 mēnešiem - Kā tev patīk pavadīt brīvo laiku? Droši uzdod jautājumus, komentē un palīdzi citiem ar savu pieredzi un zināšanām. Daži noteikumi: 🛑 Nekādu spamu 🛑 Nekādus linkus 🛑 Nepārdod un nereklamē produktus 🛑 Nekādu negativitāti Liels paldies, ka esi šeit. Niks un NJ Media komanda. Stay Sharp!
94
225
Mudīte Dilba
Kristina Bernharde
Gunita Queen
Egija Veinberga
Karina Jermuss
New comment Oct 31
Heyaaa!
Mani sauc Intars, man interesē pašizglītošanās (podkāsti, grāmatas) un attīstība. Esmu jauns buks, 19 gadi (tuvojas jau tas apaļais skaitlis). Jūtu enerģiski lielas pārmaiņas pēdējos divus mēnešus, patīk un interesē māksla, psiholoģija, meditācija, sports, mentālā, fiziskā un garīgā veselība. Kas tev patīk un interesē? Kas ir tava sirds lieta? Mana numur viens sirds lieta ir mūzika (reps)
0
0
Vizualizē labklājīgākai Latvijai:
Ja Tev būtu jāsaliek kopā sava dzimtā puse, (ko Tu sauc par mājām) + savs sapņu darbs, kas dara Tevi laimīgu? Kas tas būtu Tavā gadījumā? Un cik tas būtu reāli (vai nereāli). Atstāj komentārā.
0
2
Emilia Melodia
Intars Viļumsons
New comment 28d ago
LIVE Vebinārs 17:00 Kā izveidot pakalpojuma biznesa ar 50'000 EUR apgrozījumu mēnesī!
Lai pievienotos spied šeit: go.nj-media.com/pakalpojuma-paldies Uzzināsi: - Mārketings un Klientu piesaiste - Mājaslapas izveide, aktivitāte soc. tīklos un kā padarīt jaunu klientu piesaisti paredzamu. - Kolēģu piesaiste/ komandas izveide - Kad ir īstais laiks jaunu kolēģu piesaistei. Kurus pienākumus un kādā secībā deleģēt. - Piedāvājums un cenas - Tavs pakalpojums NAV tavs piedāvājums. Uzzini kā izveidot labāku piedāvājumu nekā citiem Tavā nozarē. - ​Mazo uzņēmēju lielākās kļūdas - Uzzini kādēļ speciālisti agri vai vēlu sasniedz savus ''ienākumu griestus'' un netiek tiem pāri & kā no tā izvairīties. Stay Sharp! Tiekamies.
0
0
Pieraksti no organiskā mārketinga Zoom zvana 🎯
Paldies par šodienas Zoom zvanu visiem, kas pievienojās. Bija vērtīgas sarunas par organisko mārketingu, un kā sevi reklamēr interneta vidū ar bezmaksas metodēm. 🔥 Šeit vēlos padalīties ar dažiem resursiem, lai organiski attīstītu savu biznesu: ✅ 16 veidi, kā bez maksas iegūt klientus - https://www.youtube.com/watch?v=HAM2IrYMnwY bezmaksas PDF dokuments - https://docs.google.com/document/d/1q9dmARB_H3rVsvoZu4hQi0NFzIGYcHr7BHKkR7wjVbg/edit ✅ AI (mākslīgā intelekta) rīki un sagataves, kas var palīdzēt automatizēt un sistematizēt darbu, lai efektīvāk attīstītu biznesu - https://www.notion.so/1000-ChatGPT-Gatavi-Resursi-ar-kuru-Pal-dz-bu-Att-st-t-Savu-Bizesu-tri-Efekt-vi-un-Produkt-vi-b14b18365d4249d88b12680b92fe5bd9 Ja tev ir kādi jautājumi par organiskā mārketinga tēmu, droši jautā komentāros 👇 STAY SHARP un tiekamies jau nākamajā zoom sesijā! 🤩
5
4
Jorens Zīle
Sintija Kaui
Malik Muhsin
Jānis Ērglis
New comment 30d ago
IEPAZĪSIMIES! + bonusā 16 veidi, kā piesaistīt klientus bez maksas! 🎉
Sveiki visiem šajā saulainajā dienā! 🌞 Gribētu, lai mēs visi komentāros padalāmies ar to, ar ko nodarbojamies! Būtu forši iepazīties ar līdzi domājošiem cilvēkiem, vai varbūt pat atrast kādu problēmas risinājumu, ja kāds no mums piedāvā attiecīgu pakalpojumu. 👷 Tāpēc iekomentē zemāk savu nodarbošanos un iepazīsimies tuvāk! 👇 P.S. Šeit arī viens vērtības video, kur vari uzzināt, kā savam pakalpojumam vari piesaistīt jaunus klientus bez maksas! @Niks Jansons uzfilmējis video, kur dalās ar 16 bezmaksas metodēm klientu piesaistei un biznesa izaugsmei. Ne vienmēr jātērē kaudze naudas maksas reklāmās, lai piesaistītu klientus.. Ir tik daudz veidi, kā to izdarīt par brīvu. Tāpēc noskaties video un pielieto šos veidus arī savā biznesā. 🔥
15
58
Sintija Kaui
Jānis Ozoliņš
Ivars Daugulis
Emilia Melodia
Inita Krivašonoka
New comment Oct 31
Looking for restorant of cafeteria to work with
Looking for a restaurant that wants to increase profits with revolutionary ideas. I would rather get paid commissions on this but could sell the idea. Profits are definitely going to skyrocket.
0
0
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
Gabriels Beitiņš
Sintija Kaui
Ineta Berzina
Baiba Saukante
Niks Stara
New comment Oct 25
Lai tavs bizness kļūtu pamanāms!
Sveiki visiem! Īpaši tie, kuriem bizness ir telpās ar plašu klientu klātienes apriti, svarīgi, lai telpām būtu kāda "odziņa"! Te būs piemēri ar bērnu frizētavas, picērijas un skaistumkopšanas salona gleznojumiem, bet varianti ir daudz un dažādi - sākot ar Jūsu logo, līdz pat tematiskam gleznojumam - tēmas, sižeti, stils - pēc Jūsu izvēles, vai arī palīdzēšu to izveidot!
1
0
Sociālie mediji
Sveiki! Vai jūs meklējat veidu, kā padarīt savu saturu pievilcīgāku un palielināt sekotāju skaitu? Ja atbilde ir jā, tad es varu palīdzēt. Īsa formāta video (līdz 60 sekundēm) kļūst tikai populārāki, un arvien vairāk cilvēku tos izvēlās skatīties. Īsa formāta video ir ideāli, jo ļauj jums sasniegt lielāku auditoriju un palielina jūsu atpazīstamību sociālos medijos. Kā tas strādā? Es izmantošu jūsu publicēto saturu, piemēram, intervijas vai podkāstus un atrastu spilgtākos mirkļus. Otrs variants, ka jūs atsūtat savus īsos klipus, kurus nepieciešams samontēt. Es esmu pārliecināts, ka šis pakalpojums palielinās jūsu atpazīstamību sociālos medijos un sekotāju skaitu. Ja jums ir interese vai jautājumi par šo pakalpojumu, tad droši rakstiet!
Poll
Cast your vote
0
0
un šādi?
Esi gatavs nonākt nākamajā pašizpausmes līmenī? Ar parapsiholoģijas un ezoterikas palīdzību var ne tikai izmainīt dzīvi uz daudz piepildītāku, var arī tieši Tev un Tavam uzņēmumam radīt skaidru plānu, sistēmu un darbības, lai jau pēc mēneša ieraudzītu paliekošas pārmaiņas jēgpilnas radīšanas virzienā. Ja es tiecies pieredzēt savu Dvēseli jaudā un spēkā, ne tikai īpašos brīžos, bet ikdienā – sāc piedzīvot savu sapni jau tagad! Varbūt esi jau izmēģinājis iet pie kādiem speciālistiem, varbūt pat dziedniekiem, zīlniecēm, bet esi vīlies? Jo bieži vien tas ir ielāps, nevis patiesa atmošanās savā spēkā. Es strādāju ar Cilvēka Būtību, Dvēseli un Apziņu jau 15 gadus un arvien saprotu cik paradoksāli skaisti mēs mijiedarbojamies. Mans unikālais talants ir atbalstīt cilvēkus atklāt savu Unikālo Ģenialitāti un piepildīt to ar Dzīvības Spēku. Tas ir kā ‘law of attraction’ uz steroīdiem, jo sāc piedzīvot tieši SAVU potenciālu un dot pasaulei to, ko tikai unikāli TU kā Dvēsele vari dot. Ja esi juties : - Veiksmīgs uz papīra, bet apjucis realitātē - Itkā daudz ko sasniedzis, bet nevari atrast jēgu tam visam - Ka šī pasaule jūk prātā un kaut kas ir jādara patiesāk Piesakies uz pirmo bezmaksas sarunu, kuras laikā es iedziļināšos Tavā situācijā, Tavā būtībā, Tavā biznesā un jau uzreiz iedošu pirmos soļus, kurus spert, lai kāptu ārā no nepatiesā Es un atklātu Tavu unikālo kodu. Es piedāvāju radikalitāti, entuziasmu un milzīgu mīlestību, jo Tava Dvēsele ir pelnījusi pārstāt sarauties – ir laiks izplest spārnus! Ja Tu jau esi dzirdējis sevī signālus par to, ka ir laiks ievilkt plašāku elpu un piešķilt uguni – šī ir zīme! Laižam jaudā 8) -------- Jautājums - nav par īsu? Ir pietiekami uzrunājoši uzņēmējiem, kuriem interesē jau Maslova piramīdas augšas izzināt?
3
2
Sintija Kaui
Niks Stara
New comment Oct 21
Stay Sharp
- 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎 - Tavs vārds- Melodija - - Nodarbošanās -Dancer, Show Girl , Story teller, - Muse, Erotic Performer, Sensual artist , Special Needs children assistant , Connector, Communicator, event organizer, hustler - - *Dream occupation- mother, rich & unemployed, educator, dance instructor, choreographer, artistic coach, movement artist, Sensual Cult Leader, liberator and patriarchy, violence, sexism fighter - - Mērķis nākamajiem 6 mēnešiem ? Taisīt daaaaudz vairāk NAUDU un baudu, sertificēties par fitness trenneri, dabūt autovadītājas tiesības, piedalīties pole dance sacensībās, pelnīt virs 5K mēnesī, platais špagats un leg waves uz rokām stāvot , - - Kā tev patīk pavadīt brīvo laiku? Practise , Sports , Māksla, Pole Dance , Pelnīt naudu. - Mans brīvais laiks, sirds kaislība un darbs ir viens un tas pats. - - 💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸✨✨✨✨✨ - SO RAINMAKERS - ARE YOU GONNA MAKE IT RAIN FOR ME 💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸 ✨✨✨
0
0
Šodienas vebinārs 15:00 - Pārdošanas komanda
Šodien vebinārs 15:00 - Kā mēs ar 12 cilvēku pārdošanas komandu vienā mēnesī ieguvām darījumus €278,626 vērtībā. Vairāk info: https://go.nj-media.com/pardosanas-komanda1?fbclid=IwAR1sCqKX3EcjFuLfexZgiyb3THhchzItv5O631hbt12Byh28EN2vcbdzFp0 Pievienojies caur šo linku : https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZcpcO2qrjMjE9GmtubpiFXg3Z-y4eHWVSHN Stay Sharp! Tiekamies.
0
0
Ja vērtējums no 1-10, tad es lieku 600
Milzīgs paldies Aijai Blūzmanei 🚀
1
0
Jāiet uz priekšu
Sveiki, esam sākuši piedāvāt industriālā alpīnista pakalpojumus. Ir vairāk nepiecieciešams piestrādāt pie klientu piesaistes. Niks Knk works
0
0
Sveicieni
Mans vārds ir Kaspars. Esmu fotogrāfs, ar to profesionāli nodarbojos gandrīz 15 gadus. Ikdienā strādāju dažādos fotogrāfijas žanros, galvenokārt privāti individuāli portreti, sporta fotogrāfija, kāzu un ģimeņu fotosesijas, reklāmu un produktu fotosesijas uzņēmumiem. Vairāk kā 7 gadus man ir profesionāli aprīkota fotostudija Rīgā, strādāju arī izbraucot pie klientiem visā Latvijā. Mērķis tuvākā pusgada laikā ir attīstīt un uzlabot manu fotopakalpojumu mārketingu, atrast savus klientus, iemācīties un pielietot mūsdienās tik svarīgās sociālo tīklu darba metodes (kad ar portfolio mājas lapā vairs nepietiek). Brīvais laiks - 3 bērnu ģimene, ceļojumi, pārgājieni, sup aktivitātes, mākslīgais intelekts, filmas, dalība Zemessardzē. Lai mums visiem izdodas!
1
2
Niks Stara
Kaspars Suškevičs
New comment Oct 3
Reklāmas idejas
Hello! Šeit 3 varianti, atbilsotši arī tulkojami latviešu val., ko par šiem domājat? Add 1: Bored of not getting any results from financial advisors on YouTube? Join the FREE webinar on Wednesday at 8 pm CET and I will explain to you why! Even more, I will open your eyes to reality in the financial markets world and I will lay you a bright foundation for your future success as well as explain what are realistic expectations and what you can expect by investing in the long term and what you can get by trading actively on daily basis! Do not delay your future success and sign up now! Add 2: Have you ever heard of George Soros making 10 billion dollars on a single-day trade back in 1992? How was it possible and is it possible even today? Was it gambling or in reality just proper knowledge? Join the FREE webinar on Wednesday at 8 pm CET where we will explain the financial market physics and how it is possible to predictably make a large profit even in a single day! Even more, we will explain what you can expect to sustainably make in active trading and what it takes to get rich by long-term investing! Do not waste another day and start building your future now by signing up for the webinar! Add 3: Tired of your job and afraid of not making any passive income? Would like to invest but do not know where to start? Stocks, forex, crypto, indices, commodities, and bonds make you confused! You are lucky, we are making a FREE webinar on Wednesday at 8 pm CET where we will tell you which assets are best to choose for busy people for long-term investing and what you can expect to make from it, and which are best to trade actively if you feel a passion to dig deep in trading world! Do not get lost once again watching another YouTube “guru” but sign up and join a discussion with professionals!
0
0
👋Sveiciens visiem - pievienojos Stay Sharp komūnai🤝
Hobijs - skaistumkopšana Patīk sniegt skaistumkopšanas procedūras 💅💆👣 ar mērķi maksimāli saglabāt, uzlabot/stiprināt klienta veselību un rezultātā saņemt laimīgu un apmierinātu klienta novērtējumu. 😇 👉Mans mērķis - izveidot salonu, piesaistīt jaunus klientus, attīstīt biznesu, vairāk nopelnīt. Stay Sharp
2
1
Ineta Berzina
New comment Oct 2
Miljonārs atklāj noslēpumus, kā pelnīt vairāk | Intervija
Iesaku noskatīties šo interviju. Stay Sharp!
7
3
Rihardo Kadiķis
Julija Lāce
Gundega Roge
New comment Sep 30
Interjeru apgleznošana
Sveiciens visiem! Esmu mākslinieks, kas strādā interjeru apgleznošanas sfērā ar plašu piedāvājumu - sākot ar uzņēmumu logo, līdz baroka stila gleznojumiem uz sienām vai griestiem - jebkurā žanrā, stilā vai tematikā! Daži manu darbu paraugi pielikumā!
2
1
Ričards Ankevics
New comment Sep 29
Vajadzīgs viedoklis
Sveiki! Kurš vizuālais ir labāks?
5
20
Agnija Kurzemniece
Agita Puķīte
Nora Saulīte
Deivis Zikmanis
Niks Stara
New comment Sep 27
Interesē klātienes tikšanās.
👋Sveiks, Nik! Paldies par doto iespēju pievienoties Stay Sharp Komūnas grupai! Labprāt uzzinātu vairāk par biznesa stratēģijām ar mērķi piesaistīt vairāk klientus savā skaistumkopšanas biznesā un iegūt lielāku peļņu.✌😇
1
2
Sintija Kaui
Natālija Pomerance
New comment Sep 25
VILKM metode
Nevaru atrast failu ar piemēriem VILKM metodei. Vai varat nosutit?
0
0
Peļņa un jauni klienti mans mērķis
Sveiki,mani sauc Vineta Lazda ,dzīvoju Anglijā,esmu tīkla mārketingā,vēlos apgūt,piesaistīt sev jaunus klientus ar sociālo tīklu palīdzību.Pelnīt un dot iespēju pelnīt ikvienam.Patīk dziedāt,dejot,šobrīd lasu grāmatas Mindset mainīšanai😉
2
1
Ineta Berzina
New comment Sep 25
Iepazīstamies | Madara, kas visu padara
Čiv, riv! Mani sauc Madara, un es esmu nolēmusi sekot savai aizraušanai - sociālo mediju menedžmentam. Lai gan ilgu laiku es peldējos pa dažādām profesijām - biju administratore, viesu uzņemšanas speciāliste, pasākuma organizatore, projektu vadītājas asistente, pat e-veikala administratore. Tas viss bija tikai gatavošana ceļam uz to, kas mani patiesi iedvesmo. 2023. gadā, 6. februārī es izlēmu izveidot savu saimniecisko darbību SMM jomā. Apguvu dažādus kursus šajā jomā, palēnām uzsāku klientu meklēšanu un aizgāju no darba. Šis solis varētu šķist riskants, taču, kā es saku, "Kas neriskē, tas nedzer šampanieti!" 🥂 Kāpēc es izvēlējos tieši sociālo mediju menedžmentu? Tāpēc, ka es to mīlu un pilnīgi degu par to! 🔥 Mans mērķis ir 3x klientu skaitu un, protams, ar to arī ienākumus. Šobrīd es jau sadarbojos ar vienu pilna laika klientu, pilnībā uzņemoties viņu sociālo tīklu pārvaldību, un vairākiem potenciāliem klientiem, kas meklē manu ieteikumus konsultāciju laikā un veidot saturu. Brīvajā laikā es aizmirstos par sociālajiem tīkliem un iegrimstu dabas skaistumā. Ūdens un daba vienmēr ir mans enerģijas uzlādes avots. Bet, protams, man patīk arī šausmu filmas, kas piedod emocionālu adrenalīna devu, kā arī brauciena piedzīvojumi, kurā esmu pie stūres un apskatu Latviju. Tātad, arī darbā, ar klientiem un brīvajā laikā es sekoju savai aizraušanās - piedzīvot jaunus izaicinājumus, izbaudīt skaistumu un baudīt adrenalīnu dzīvē. 🚀💼🌿
2
0
Iepazīsimies!
Sveiciens, mani sauc Toms. Jau 3 gadus attīstu moduļmāju ražosanas biznesu "Create House" - pilnībā pabeigtu māju (moduļu) ražošana rūpnīcā, to piegāde un uzstādīšana pie klienta. Lielākais akcents ir uz kvalitāti un komfortu. Pamata interese ir ārzemju tirgus, pagaidām Norvēģija (ja kādam ir kontakti skandināvijā, priecāšos, ja padalīsies). Tuvākais mērķis izveidot stabilu klientu plūsmu un sakārtot darba vidi, lai viss notiek maksimāli efektīvi. Brīvajā laikā spēlēju golfu un ķeru adrenalīnu ar sporta auto un daudz kas cits.... Bildēs daži māju piemēri.
5
0
Mājas darinājumi.
Sveiki. Esam jau otro gadu aizsākuši savu rūpalu. Vaska sveces un pērļu Eņģeļi. Tā visu laiku tirgojam tirgos. Bet gribētu to sākt pārnest uz e-vidi. Facebook marketplace ir OK. Bet gribētos ko mazliet vairāk. Varbūt ir kāds entuziasts kas var padalīties ar pašu minimumu ka veidot Facebook savu biznesa lapu. Kādu citus interneta pārdošanas veikalus izmantot. Ar Nika personālu jau runāju, bet pie maniem 200eiro /mēnesi apgrozījuma, tas šķiet ne rentabli. Ps. Gribētu apmeklēt kādu pasākumu kur ir vairāk biznesa tipa cilvēki. Gribas dzīvē kādas pārmaiņas... Esmu atvērts idejām 👍😉
1
0
Video reklāmas, posteri, etiķetes kā arī citi grafiskā dizaina risinājumi!
Esmu grafiskais dizaineris, animators no Rīgas. Tā ir mana sirdslieta, tā ir mana būtība. Šobrīd meklēju jaunus klientus ar kuriem sadarboties ilgtermiņā, šobrīd piedāvāju pa izdevīgu cenu uzsākt sadarbību, iesim cauri, uzklausīšu un izveidošu labāko risinājumu ko es varu piedāvāt, pašam ir pieredze jau vairāk nekā 6 gadus, esmu strādājis aģentūrā, uzņēmumos tieši šajā sfērā. Pielikumā varat apskatīt manus darbus! 🤓
4
0
1-30 of 467

Public group

Bezmaksas kurss, kur iegūt zināšanas uzņēmējdarbībā

Leaderboard (30-day)

powered by

This group has been archived