Iepazīstamies | Madara, kas visu padara
Čiv, riv!
Mani sauc Madara, un es esmu nolēmusi sekot savai aizraušanai - sociālo mediju menedžmentam. Lai gan ilgu laiku es peldējos pa dažādām profesijām - biju administratore, viesu uzņemšanas speciāliste, pasākuma organizatore, projektu vadītājas asistente, pat e-veikala administratore. Tas viss bija tikai gatavošana ceļam uz to, kas mani patiesi iedvesmo.
  1. gadā, 6. februārī es izlēmu izveidot savu saimniecisko darbību SMM jomā. Apguvu dažādus kursus šajā jomā, palēnām uzsāku klientu meklēšanu un aizgāju no darba. Šis solis varētu šķist riskants, taču, kā es saku, "Kas neriskē, tas nedzer šampanieti!" 🥂
Kāpēc es izvēlējos tieši sociālo mediju menedžmentu? Tāpēc, ka es to mīlu un pilnīgi degu par to! 🔥
Mans mērķis ir 3x klientu skaitu un, protams, ar to arī ienākumus. Šobrīd es jau sadarbojos ar vienu pilna laika klientu, pilnībā uzņemoties viņu sociālo tīklu pārvaldību, un vairākiem potenciāliem klientiem, kas meklē manu ieteikumus konsultāciju laikā un veidot saturu.
Brīvajā laikā es aizmirstos par sociālajiem tīkliem un iegrimstu dabas skaistumā. Ūdens un daba vienmēr ir mans enerģijas uzlādes avots. Bet, protams, man patīk arī šausmu filmas, kas piedod emocionālu adrenalīna devu, kā arī brauciena piedzīvojumi, kurā esmu pie stūres un apskatu Latviju.
Tātad, arī darbā, ar klientiem un brīvajā laikā es sekoju savai aizraušanās - piedzīvot jaunus izaicinājumus, izbaudīt skaistumu un baudīt adrenalīnu dzīvē. 🚀💼🌿
2
0 comments
Public group
Bezmaksas kurss, kur iegūt zināšanas uzņēmējdarbībā
Leaderboard (30-day)
powered by
This group has been archived