Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k • Free

1 contribution to Stay Sharp Komūna
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
New comment Oct '23
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
1 like • Oct '23
@Niks Stara paldies , mana lielaka problēma ir es īsti nezinu ka paplašināties lai iegūtu vairāk pasūtījumus? Esmu domājusi ieguldīt naudu piemēram pasūtīt delivery boxes un sākt sūtīt pa pastu , vairāki cilvēki ir prasījusi vai taisu delivery . Man domas ir viss tikai ka to sākt 🤷‍♀️laikam bail ka neizdodies?
1 like • Oct '23
Ka arī par telpu , man ir piedāvājums ka arī daudzi mani klienti prasa kur mani var atrast vai man ir kafejnīca utt. Īpašnieks kur katru sestdienu tirgojos piedāvā man ņemt telpu. Bet līdz ar to arī tur ir jāiegulda nauda ( nebūtu problēma) un biežāk jāstrādā . Atrast cilvēku kas ar mani kopā varētu strādāt , droši vien ka varētu .
1-1 of 1
Baiba Saukante
2
14points to level up
@baiba-saukante-1258
Most delicious Brownies, Blondies , Tarts, Big Chewy Cookies and other existing treats.

Active 249d ago
Joined Oct 5, 2023
powered by