Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k members

3 contributions to Stay Sharp Komūna
Lai tavs bizness kļūtu pamanāms!
Sveiki visiem! Īpaši tie, kuriem bizness ir telpās ar plašu klientu klātienes apriti, svarīgi, lai telpām būtu kāda "odziņa"! Te būs piemēri ar bērnu frizētavas, picērijas un skaistumkopšanas salona gleznojumiem, bet varianti ir daudz un dažādi - sākot ar Jūsu logo, līdz pat tematiskam gleznojumam - tēmas, sižeti, stils - pēc Jūsu izvēles, vai arī palīdzēšu to izveidot!
1
0
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
New comment Oct '23
2 likes • Oct '23
Esmu jūrmalnieks, bet strādāju visā Latvijā un ne tikai.
Interjeru apgleznošana
Sveiciens visiem! Esmu mākslinieks, kas strādā interjeru apgleznošanas sfērā ar plašu piedāvājumu - sākot ar uzņēmumu logo, līdz baroka stila gleznojumiem uz sienām vai griestiem - jebkurā žanrā, stilā vai tematikā! Daži manu darbu paraugi pielikumā!
2
1
New comment Sep '23
1-3 of 3
Dzintars Adienis
2
15points to level up
@dzintars-adienis-1390
Dzintars Adienis - gleznotājs, zīmētājs, pedagogs. Daudzveidīgi realizē mākslu: apglezno sienas, glezno un zīmē pēc pasūtījum uz dažādiem formātiem.

Active 124d ago
Joined Sep 22, 2023
powered by
This group has been archived