Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
What is this?
Less
More

Memberships

Complex Football Open Mastery

206 members • Free

Complex Football Masterclass

24 members • $12/m

7 contributions to Complex Football Open Mastery
IT-band szindróma
Sziasztok! 14 éve focizom és körülbelül 2-3 éve folyamatosan fent áll néha jobban néha kevésbé fájdalmasan az IT-band szindróma, ez leginkább a csípőből eredő fájdalom ami már ha rosszabbodik kihat a térdre is erről lenne kérdésem mert mostanában nagyon felerősödött annak ellenére, hogy folyamatosan nyújtóm, erősítem és köpölyözöm. Ki hogyan próbálja ezt megoldani? Köszi a tippeket! Pacsi
1 like • Oct 24
Szia. Az első podcastunkban pont az inszalag sérülésekről beszélünk. Nyújtás és izotóniás erősítés nem fogja megoldani a problémád. Hallgasd végig, ha van kérdésed utána is akkor írj.
Sérülés..
Kinek milyen, melyik sérülés volt az ami sok nehézséggel járt? Akár játékosként, vagy kezelés szempontjából okozott fejtörést?
1 like • Sep 23
@Adam Halmai nak is van egy érdekes sérülése, esetleg egykét szót írhatnál róla
1 like • Sep 30
@Zsolt Gyenge sajnos a térdhajlító izom az egyik legtöbbet sérült izomcsoport labdarúgásban. beszélni fogunk róla
Étkezés
Sziasztok meccsnap ki hogy szokott étkezni?
3 likes • Sep 24
Próbálom minél inkább a hétkönapi étkezéshez hasonlóan alakítani. Csak semmi meglepetés meccsnapon! Ebbe persze bele szólhat az idegenbeli mérkőzés amikor többet kell utazni. Amúgy @Rebeka Nagy-Kónya által össze írt értend alapjait alkalmazom.
Boka sérülés
Tegnapi meccsen alám fordult a bokám rá is estem. Most voltam a traumatologian. Elötte manuálterapeutanal ultrahang meg kis kimozgatás. Delutan meg megyek lézereztetni, itthon meg jegeles felpolcolas gumiszallaggal pipáztatás, hideg meleg vizes aztatàs. Ezek jók vagy kinek mi a receptje a boka rehabilitásara?
Boka sérülés
0 likes • Sep 24
Megfelelő manuálterápia már az elején sokat segíthet. Viszonylag korán érdemes elkezdeni az egylábas stabilitás fejlesztést is. Természetesen nem instabil felületen!
Sziasztok
A második leckében benne volt hogy mikor veszítem ugy mond el a fókuszt mikor érzem hogy nem olyan mint lennie kéne. Én akkor amikor másokhoz hasonlítom magam. Mindig mindent megteszek hogy nekem menjen a legjobban de amikor máshoz hasonlítgatom magam hogy ő most jobb e nálam ebbe vagy abba akkor így fejbe össze omlok és elveszik a magamba vettet őnbizalmam. Amikor pedig megvan a kellő önbizalmam akkor érzem a legjobban magam a pályán és akkor van a legjobb teljesítményem amikor jól érzem magam. Szerintetek mit kéne csinálnom hogy mindig megfelelő önbizalommal legyek a pályán? De egyébként nem csak a pályán tapasztalom ezt magamon hanem az életbe is.
3 likes • Aug 24
Szia. Soha ne másokhoz hasonlítsd magad, minden műtét rehab másképp sikerül. Lényeg hogy saját magadra fókuszálj. Self talk segít. Vagy légző gyakorlatok is akár
1-7 of 7
Alex Kékesi
3
42points to level up
@alex-kekesi-5663
Kékesi Alex, profi labdarúgó és sport rehabilitációs szakember

Active 32d ago
Joined Aug 2, 2025