Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
What is this?
Less
More

Memberships

Boluniversity

520 members โ€ข Free

Dropship Mastery

20.3k members โ€ข Free

EcomBazen.eu

1.1k members โ€ข Free

42 contributions to EcomBazen.eu
Fulfilment centrum
welk fulfilment centrum raden jullie aan?
0 likes โ€ข Jan 14
@Carlito D Future fulfilment heb ik toevallig vandaag een call mee kwa kosten etc vond ik hem erg fijn!
0 likes โ€ข Jan 14
@Patrick H ik hoorde dus hele goeie verhalen over SEM dat hij heel klantvriendelijk is en het klein houd!
Boloo of Rylee of toch Marktmentor?
Hoi iedereen! Ik sta aan de start van mijn bol.com avontuur en ben momenteel bezig met het inrichten van mijn workflow. Nu kom ik op het punt van de product research tools en ik zie door de bomen het bos niet meer. Ik twijfel tussen Boloo en Rylee (of misschien MarktMentor?). Als starter wil ik natuurlijk niet onnodig veel kosten maken, maar ik wil ook niet besparen op de verkeerde dingen en daardoor een verkeerde productkeuze maken. Mijn vragen aan de ervaren verkopers hier: 1. Welke tool vonden jullie het meest gebruiksvriendelijk toen je net begon? 2. Is de data van Rylee (die vaak als 'moderner' wordt gezien) echt nauwkeuriger voor het vinden van je eerste product dan de trackers van Boloo? En hoe doet Marktmentor het hierin? 3. Wat zijn de grote verschillen tussen Boloo, Rylee en Marktmentor? Zijn er functies (zoals AI-listing bouwers of winstcalculators) die jullie als starter รฉcht onmisbaar vonden, of kun je in het begin prima zonder? Ik hoor heel graag jullie ongezouten mening en ervaringen. Wat zouden jullie doen als je vandaag opnieuw zou moeten beginnen met een beperkt budget? Alvast bedankt voor het meedenken!
1 like โ€ข Jan 9
@Henri Vv nee precies, ik heb het idee namelijk dat het totaal niet klopt bij Rylee daarom heb ik straks ook een call. Als ik bij mezelf kijk dan klopt het namelijk ook niet. Dus ben benieuwd naar hun uitleg straks. Ik vond het bij Marktmentor wel redelijk kloppen namelijk.
0 likes โ€ข Jan 14
@Stan Bol oh dit is fijn!
Account gesloten vanwege reviews, iemand ervaring?
Hey allemaal, We zitten momenteel met een vervelende situatie en hopen dat iemand zijn ervaring kan delen. We hebben een paar familieleden/vrienden gevraagd om ons product te bestellen en een review achter te laten. Dit was natuurlijk niet slim en niet volgens de regels van het platform. Volledig onze fout. Als gevolg hiervan hebben we 50 beleidspunten aftrek gekregen, waardoor we op 0 beleidspunten zijn uitgekomen. Hierdoor heeft het platform ons verkoopaccount permanent gesloten. We willen het graag op een correcte manier oplossen en verder volgens de regels doorgaan, daarom even wat vragen aan jullie: โ€“ Heeft iemand ooit in deze situatie gezeten? โ€“ Zijn er successen geweest met een bezwaar of heropening van het account? โ€“ Is dit echt definitief of zijn er toch mogelijkheden? Daarnaast, hebben jullie ervaring met volledig opnieuw starten? Bijv.: * Een nieuw bedrijf / andere KVK-gegevens * Een nieuw merk * Nieuwe betaalrekening + nieuw IP-adres * Compleet nieuwe verkoopaccount-gegevens (geen koppelingen) Werkt dat tegenwoordig nog of is alles direct gelinkt en wordt dat direct geblokkeerd? We willen het รฉcht netjes oplossen en niet opnieuw fouten maken, maar het zou zonde zijn als we hierdoor helemaal niet meer mogen verkopen. Alle hulp, tips of ervaringen zijn super welkom
0 likes โ€ข Dec '25
Is je account nog steeds gesloten?
0 likes โ€ข Jan 9
@Carlito D kan je een gehele nieuwe KVK aanvragen?
Waarschuwing: blijf weg bij Cargomate
Voor iedereen die als (startende) Bol.com-ondernemer producten uit China wil importeren: ga nooit in zee met Cargomate. Het bespaart je een hoop ellende, frustratie en onnodige kosten. Begin dit jaar ben ik gestart met verkopen via Bol.com. Ik heb daarnaast meerdere ondernemingen en ben dus bekend met internationale handel en samenwerken met logistieke partners. Via via ben ik bij Cargomate terechtgekomen. In eerste instantie leek alles prima: een gebruiksvriendelijk platform, weinig papierwerk en zendingen die โ€” zij het te laat โ€” uiteindelijk aankwamen. Achteraf gezien was dat precies de valkuil. Cargomate profiteert ervan dat startende Bol ondernemers onvoldoende kennis hebben van importprocessen. Onder het mom van โ€œontzorgenโ€ wordt er nauwelijks transparantie geboden, terwijl er achteraf kosten worden verzonnen die nooit zijn besproken of goedgekeurd. Het dieptepunt kwam toen ik acht maanden na levering รฉn volledige betaling ineens een factuur ontving voor een zogenaamde exportlicentie. Volgens Cargomate zouden zij deze hebben โ€œvoorgeschotenโ€ omdat mijn leverancier in China niet over de juiste papieren beschikte. Dit is op meerdere punten onacceptabel: - Er is nooit vooraf gesproken over een exportlicentie - Ik heb geen enkele toestemming gegeven voor het aanvragen hiervan - Er is geen enkel bewijs geleverd dat deze licentie daadwerkelijk bestaat - De factuur werd pas acht maanden later verstuurd Ondanks herhaalde verzoeken om onderbouwing blijft het stil. In plaats daarvan ontvang ik automatische dreigmails waarin wordt aangekondigd dat de factuur naar een incassobureau wordt gestuurd. Dit soort praktijken zijn naar mijn mening misleidend en grensoverschrijdend. Mijn advies is simpel: doe geen zaken met Cargomate. Er zijn talloze forwarders die wel transparant werken, duidelijke afspraken maken en geen onverwachte, twijfelachtige facturen sturen lang nadat het werk is afgerond. Laat je niet misleiden door een strak platform en mooie beloftes. Uiteindelijk betaal je de prijs.
0 likes โ€ข Jan 3
@Tim V. Ik was bij E freight 1248 kwijt en met het vliegtuig rond 600. Invoerrechten en btw waren ook erg duur dat heb ik met vliegtuig niet.
0 likes โ€ข Jan 3
@J Hendriks klopt!
Twee verkoop accounts?
Wie heeft hier twee verkoop accounts en heeft zijn product niches gescheiden?
1-10 of 42
Melanie Van der wal
5
291points to level up
@melanie-van-der-wal-8507
Melanie Ceyenne

Active 9d ago
Joined Sep 2, 2024
Rotterdam
Powered by