User
Write something
LEES DIT: Focus verleggen
Hoi iedereen Ik heb besloten om de community voor het maken van press ons even naast me neer te leggen. De community via Skool blijft natuurlijk wel actief! Ik ben momenteel bezig met een klantenbestand opbouwen voor mensen die de nagels willen kopen, en daar ga ik even 100% mijn focus op leggen. Ik merk dat ik momenteel namelijk alles half doe, waardoor alles net niet gaat zoals ik gepland heb. Ook in mijn lives en andere content ga ik volledig de focus leggen op mensen die nagels dragen en niet op mensen die nagels maken. De mensen die gisteren in mijn live waren, hebben misschien al mijn nieuwe opzet gezien. Dit betekent ook dat ik in mijn lives geen nail art meer uitleg, en dat ik het cursusaanbod offline heb gezet. Voor de mensen die de cursussen hebben gekocht: jullie blijven gewoon toegang houden tot de cursus in de community. Zodra ik een vast klantenbestand heb, wil ik me weer verder focussen op de skool community en me meer richten op mensen die nagels maken. Maar dat is voor nu dus even een plan voor de toekomst 😊 Mochten jullie nog vragen hebben, let me know!
Bestelling
Net me eeste bestelling gedaan voor press on nagels te maken want helaas heb ik een allergie voor nagels ontwikkeld
Bestelling
Welkom bij de Press-on Nagel Wereld Community
Welkom bij de Press-on Nagel Wereld Community! Super leuk dat je er bent! Hier delen we onze passie voor press-ons: van inspiratie tot tips & tricks, en van vragen tot successen. Stel jezelf gerust even voor in de reacties: wie ben je, en wat wil jij momenteel bereiken met jouw Press-ons?
Nagels
Hey ik ben nieuwe in deze groep Ik zet zelf me nagels ben pas begonen er zijn verbeter puntjes maar ik vind het best knap van me zelf
Nagels
Inoefenen basis nailart
Even door de basis van de nailart cursus aan het gaan. Geen perfecte nagels puur oefenen op technieken. Ik probeer de nailart die ik mis in mijn opleiding tot nagelstyliste hier als basis uit te halen. Het is dus de bedoeling dat ik met tijd op mensen werk en niet op presson's. Dus op school leer ik strakke applicatie en opbouw van de nagels en hier leer ik de art. Wat vinden jullie van mijn eerste poging. Ik zelf zie veel fout maar ik leerde wel al wat. Zoals geduld 🙈🤣 niet mijn sterkste kant.
Inoefenen basis nailart
1-15 of 15
powered by
Press-on Nagel Wereld
skool.com/press-on-nagelwereld-community-4628
Van gratis tips tot exclusieve cursussen: hier groei je in jouw press-on wereld.
Build your own community
Bring people together around your passion and get paid.
Powered by