User
Write something
Jaký strojek doporučuji svým studentům ?
Často padá otázky jaký strojek na začátek pořídit ? Já Urcote doporučuji strojky s nastavitelným zdvihem, protože na začátku většina z vás netuší jakému stylu se bude věnovat a potřebuji se naučit všechny techniky. Za mě mám vyzkoušené strojky Must, které jsou za super cenu velice univerzální … za cca 4000 pořídíte strojek, u krereho se nemusite bát, ze bude Kit roztroušené linky nebo nestaly výkon. Tady je odkaz na koupi strojku se slevou ... Pokud pujdes přes odkaz zde a zadáš ten kod " MAMATATTOO" budeš mít ještě slevu 10% navíc Odkaz: https://www.dragonhawktattoos.com/?ref=Ul7d72vTk2rO8j Potom si vyhledej strojek: Mast tattoo fold2 pro wireless pen, 2.4 a 4.2 mm Můžeš si koupit cokoliv dalšího a na vše dostaneš tu slevu.
Cartridge the kings sword
Ahoj, tento týden jsem zkoušela tyto cartridge a vubec je nedoporučuji … nepřesně, nepouští dobre inkoust atd … tak abyste si je omylem nekoupili Nejlepsi a nejzajímavější na nich je návod … ten jsem u cartridge videla poprvé 🤣
9
0
Cartridge the kings sword
Velký test zelených mýdel je zde
Tady je seznam mýdel 👇 na konci se dozvíte vítěze 😜 ⸻ 1. Tattoo Green Soap 💸 cca 319–460 Kč (500 ml – 1 l) 🧪 ředění: 1:10 až 1:15 2. Růžové mýdlo Pretty Me Up Universal 💸 cca 350–500 Kč 🧪 ředění: 1:10 3. Sopanum (spray) 💸 cca 300–400 Kč 🧪 neředí se (ready to use) 4. Onyx Magic Soap koncentrát 500ml 💸 cca 300–400 Kč 🧪 ředění 1:10 5. Tattoo bull Foam Cleanser 💸 cca 250–350 Kč 🧪 neředí se 6. Panthera Green Soap Plus (witch hazel) 💸 319 Kč (500 ml) / 460 Kč (1 l) 🧪 ředění: 1:10 7. BIOTAT Natural NUMBING Green Soap koncentrát 100ml 💸 170 Kč 🧪 ředění: 1:4 ⸻ 🌟 za me je výherce mýdlo číslo : 2,3 a 7 🌟 👉 Celtic (green soap & spol.): https://www.celtic-supply.cz/mydla-a-peny/
10
0
Velký test zelených mýdel je zde
Realistika s Petrou - poslední volné místo
👀 Pokud už máte za sebou základní kurz tetování a cítíte, že vás táhne realistika a je čas posunout mate poslední možnost se přihlásit . 14.4 od 10:00 jednodenní workshop se zaměřením na stínování a realistiku s tatérkou Petrou – má dlouholetou praxi a momentálně u mě vede specializovanou výuku. Petra je precizní, systematická a umí vysvětlit postupy tak, aby vám to v praxi dávalo smysl. Co workshop nabídne: ∙ Jeden intenzivní den plný praxe ∙ Zaměření na stínování a realistiku ∙ Práce na silikonu ∙ Možnost pokračování na živý model (pokud budete mít zájem) 🧨 kapacita je omezena - 6 míst - momentálně už je volné jen 1 místo 📩 varmy zájemce nechť mi napíše do zprávy, workshop stojí 5000kc a je potreba zamluvit si místo zaplacením zálohy.
0
0
Kdy už tetuju do silikonu hluboko ?
Často se mě ptáte jak na silikonu poznáte, že tetujete moc hluboko … tohle je jasný znak - rozříznutí … kdyby to bylo v kůži tak z toho bude pruser, smiřte se s tím ze na silikonu nebudete mít nikdy napoprvé krásnou tmavou linku, netvořte si zlozvyky :)
6
0
Kdy už tetuju do silikonu hluboko ?
1-25 of 25
Mamatattoo Academy
skool.com/mamatattooacademy
👋 Vítej v komunitě Mamatatto Academy! Sdílej své zkušenosti, uč se z kurzů a pojď růst spolu s námi. 🖌️✨
Powered by