Jullie hebben de posts van Jelle over de nieuwe richting in deze community voor volgend jaar vast al voorbij zien komen.
En daarom stel ik mijzelf ook graag even voor! 😉
Mijn naam is Max (community admin)
Mijn achtergrond ligt op het snijvlak van marketing, sales en persoonlijke ontwikkeling. Ik heb gewerkt met NLP-coaching, positionering en gedragspsychologie, maar ook met heel concrete systemen: verkoop, websites, funnels, campagnes en processen.
De afgelopen jaren heb ik samen met Jelle gewerkt aan onder andere Happy Digital. We bouwden websites, draaiden marketingcampagnes en ontwikkelden ideeën en producten.
Gaandeweg werd één ding steeds duidelijker: wat we het liefst doen, is mensen helpen op hun manier.
Niet door ze dus in een standaardmodel te duwen, maar door samen helder te krijgen wat bij iemand past, en dat vervolgens praktisch te maken.
Het begon in oktober 2021 toen kreeg ik onverwachts een berichtje van Jelle. We waren al vrienden sinds de basisschool. Jaren geen contact gehad. Tot het ineens weer klikte.
We bleken vergelijkbare paden te hebben bewandeld. Allebei gestopt met onze studie. Allebei voor onszelf begonnen. En allebei tegen dezelfde conclusie aangelopen:
Online wordt veel gebakken lucht verkocht.
Marketing, online iets opbouwen, digitale verkoop, websites en webdesign is langzamerhand verwoven tot een cluster van trucjes: schaarste, aftellers, beloftes zonder context.
Gericht op snelle verkoop, niet op echte waarde. En vooral veel kopieren van elkaar. Tegelijk merkten we dat marketing wel werkt en ook nodig is, maar niet altijd klopt. Het voelt als trekken en overtuigen, terwijl mensen juist rust, eerlijkheid en herkenning zoeken.
Dus stelden we ons een simpele vraag:
Hoe bouw je echte waarde, transparantie en vertrouwen, zonder trucjes?
Vanuit die vraag is Happy Digital ontstaan. Niet als snelle cursus. Niet als absolute waarheid of als “de juiste manier”.
We zagen hetzelfde probleem vaak overal terug: iedereen is uniek, maar bijna alles wat online wordt verkocht is standaard. Strategieën werken op papier, maar niet voor de persoon die ze moet uitvoeren.
En daar zit juist de kern. Er is maar een manier waarop iets echt werkt.
Jouw manier.
Succes komt niet uit het simpelweg kopiëren van modellen, trainingen, kennis en strategieen, maar uit helderheid.
Weten wie je bent, wat je bouwt en waarom. Je merk komt voort uit je visie. Je content uit je interesses en ervarignen. Je product of dienst uit jouw manier van kijken naar problemen.
De meest winstgevende niche ben jij. Niet omdat je bijzonder probeert te zijn, maar omdat niemand jouw proces kan kopiëren.
Wat is Happy Digital dan en hoe gaat dat in 2026 jouw verder helpen?
Happy Digital helpt je eerst helder te krijgen wat van jou is. En je daarna te helpen bouwen, zonder jezelf kwijt te raken.
Wel:
- helder denken
- zelf verantwoordelijkheid nemen
- bouwen op een manier die klopt voor jou
Wat kun je verwachten in 2026?
In 2026 bouwen we verder aan:
- het Happy Digital boek (geen zelfhulp, maar een bouwboek)
- simpele tools en planners voor focus en richting
- inhoudelijke community (calls)
- minder consumeren, meer toepassen
Alles draait om een simpel principe: van onrust en ruis naar helderheid en rust, en van helderheid naar creatie.
En daar gaan we jullie in 2026 bij helpen!
Vragen, connecten en/of opmerkingen? Comment of stuur gerust een DM😎