User
Write something
Framer Blueprint is happening in 7 hours
Pinned
Community Updates #3
Er komt veel aan de komende tijd. Alle updates van deze week deel ik weer hieronder in de reacties. Reageer gerust als je ergens op wilt inhaken of vragen over hebt. Zo houden we alles bij elkaar en blijft het overzichtelijk.
Community Updates #3
Pinned
Nieuwe leden, start hier!
Welkom! 👋 Leuk dat je je hebt aangesloten bij de HappyDigital community. En dankjewel voor je vertrouwen in HappyDigital. En vooral: dank je wel voor je vertrouwen in dit collectief. Dat meen ik oprecht. Wij geloven dat de digitale markt beter kan. En vooral: dat we dat samen moeten doen. Samen zorgen we voor een transparantere, meer kwalitatief gedreven markt. Dat vertrouwen wat jij hier geeft, gaan wij als collectief terugbetalen. Met HappyDigital bouwen we samen een authentiek alternatief: een plek waar bewijs belangrijker is dan praatjes, waar kwaliteit voorop staat en waar makers en ondernemers samen groeien. Mijn doel met het platform is simpel. 1. Gratis educatie die alles overtreft. Een gratis open online leeromgeving die beter is dan elke betaalde cursus of opleiding over websites en funnels. 2. Vertrouwen in elkaar herstellen. Online vertrouwen neemt af. Hier bouwen makers en ondernemers vertrouwen op door te laten zien wat ze kunnen en door elkaar te helpen. 3. Samenwerken en groeien. Door kennis te delen ontstaan nieuwe samenwerkingen. Makers en ondernemers helpen elkaar vooruit en groeien samen. 4. De standaard in Nederland verhogen. We verhogen samen de lat voor websites en funnels in Nederland. In onderstaande video deel ik wat meer achtergrond, mocht je dat interessant vinden.
Nieuwe leden, start hier!
Vraag & Antwoord #2
Heb je een vraag? Drop ’m hier. Interessante vragen kunnen we meenemen in de volgende groepscall.
Vraag & Antwoord #2
Aankomende vrijdag live call: Welke tijd heeft jouw voorkeur?
Aankomende vrijdag geef ik een uitgebreide live update over HappyDigital. Het is alweer even geleden dat ik een grote update heb gedaan. Waar we staan. Waar we naartoe gaan. Wat er concreet aankomt binnen het collectief. De presentatie die ik heb gemaakt duurt ongeveer 30 minuten. Ik ga in op: → De richting van HappyDigital → Wat er de komende periode gebouwd wordt → Wat dit betekent voor jou als lid → Hoe we gaan groeien en wat je kunt verwachten Als je erbij wilt zijn, laat even weten welke tijd je vrijdag kunt. Kun je er niet live bij zijn? Geen probleem. Ik neem alles op en plaats de replay in de groep. De komende periode gaat er veel gebeuren. Meer content. Meer zichtbaarheid. Meer nieuwe leden. Mocht het onoverzichtelijk worden door de hoeveelheid updates, stuur me dan gewoon persoonlijk een bericht. Dan help ik je gericht naar wat voor jou relevant is.
Poll
13 members have voted
Community Updates #1
Vanaf nu doe ik, net als de FAQ posts, één vaste community update per week. Alle updates deel ik in de comments van deze post, in plaats van losse berichten. Denk aan: → Platformupdates → Nieuwe content of producten → Kleine aankondigingen en wijzigingen Waarom ik dit bundel in één post: Zo blijft alles op één plek, is het makkelijker terug te lezen en houden we de community scherp en gefocust op inhoud. Dat houdt het rustiger en overzichtelijker.
Community Updates #1
1-30 of 108
HappyDigital
skool.com/happydigital-2799
Versnel je groei in de #1 webdesign community van Nederland
Leaderboard (30-day)
Powered by