These are my pride and joy, I did not have to go to the store and buy it I would have had to skip my electrical bill lol ๐ store bought is a waste of time and taste so I made it myself!
The first pic was a mini but only cost me $12 in ingredients and I hand some left over for another cake! The second pic is my ice cream cake adventure! Ive cream cakes are so much money now at good ole DQ it's crazy 50% price hike for ice cream ๐ณ
In the end I saved and made some fun cakes, fiends loved it and I will now be forever home making birthday cakes now! Super homemade hit!