Perziurejau video apie mokescius (IV/MB). Iskilo klausimas. Ar yra kas dare toki varianta kad direktoriaus pareigas perkelete i MB? Tarkim direktorius teikia paslauga, imones valdymo? Suprantu kad direktorius privalo buti UAB. Bet gal galima kazkaip sita apeiti tuo, jog bunu direktorius 0,5etato tarkim, o su MB teikiu paslauga kazkokia? Turint omeny jog dirbu puse laiko is namu, darbo santykiai kaip ir nera slepiami.