Misschien een beetje laat om te delen ;) Ik had vorige week een product foto opdracht op school en had deze set daarvoor gebruikt, bij deze dus ook de eerste keer dat ik een set deel!
Hoooii, de tips die ik op dit moment gebruik zijn alleen te verkrijgen in medium & long almond, heeft iemand toevallig tips welke (betaalbare) tips wel in short te verkrijgen zijn?
Hallo ik heb al een tijd geleden verschillende kleuren Spidergel gekocht met glitters omdat ik het zo mooi vond maar heb totaal geen idee wat ik er mee moet/kan. Hebben jullie ideeën ? Zal straks even foto’s maken van de gels 😊
Wellicht heb je hier wat aan? Ik heb die van mij na meerdere pogingen in de ton gegooid want het werd een grote kliederboel maar je kan er wel gave dingen mee!