Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
What is this?
Less
More

Memberships

Press-on Nagel Wereld

38 members • Free

5 contributions to Press-on Nagel Wereld
Spidergel
Hallo ik heb al een tijd geleden verschillende kleuren Spidergel gekocht met glitters omdat ik het zo mooi vond maar heb totaal geen idee wat ik er mee moet/kan. Hebben jullie ideeën ? Zal straks even foto’s maken van de gels 😊
0 likes • Oct 22
Hier is ook met spidergel gewerkt. Ik werk er wel graag mee als het doet wat ik wil 😅 Je kunt er redelijk veel mee als je het door hebt hoe te gebruiken. Van dik naar heel dun werken. Over het algemeen gebruik ik hiervoor een dottintool of je kunt ook een woodstick/tandenstoker gebruiken.
0 likes • Oct 22
@Bianca Van Boxtel je kan spelen met de dikte door hoe verder je gaat met je spidergel zal de string dunner zijn dan dat je heel dichtbij blijft. Dat tooltje heb ik niet, omdat ik graag "controle" heb over hoe de strings gaan. Het kan zijn met dat tooltje dat je het ook hebt, maar dat weet ik niet.
Maak je Eerste Skill-Boost Set
Doel: Je maakt een hele set press-ons waarin je één techniek kiest die je beter wilt leren. De spelregels: 1. Kies een techniek waar je nog niet zo goed in bent, maar die je graag wilt oefenen. Bijvoorbeeld: Marble Ombre French tip Simpele lijn-art (streepjes, hartjes, dots) Werken met glitters of flakes 2. Maak een hele set press-ons met die techniek. Het hoeft niet perfect! Het gaat erom dat je oefent en een stapje verder gaat. Je mag variëren, bijvoorbeeld de techniek op een paar nagels en de rest simpeler houden. 3. Deel een foto van je set in de community en vertel er kort bij: -Welke techniek je gekozen hebt -Wat je het lastigst vond -Waar je trots op bent
2 likes • Oct 14
@Sophie Ramp ik ken een techniek waar ik niet goed in ben en euh eigenlijk ook niet wil oefenen. Maar dat komt omdat ik me het resultaat gewoon niet kan voorstellen. Bv van een blob/vlek (dat de basis is van een tekening) iets moois maken. Ik blijf echter die vlek zien ook al zien andere de uitkomst wel.
Een vraagje voor grote maat
@Sophie Ramp als je van après een doos besteld zitten die grote maat 00 er bij of moet je die apart bestellen?
Welke nagelstijl kies jij?
Je mag de rest van je leven nog maar één nagelstijl dragen. Welke kies je? French tips Chrome Nude naturel Full color Ik begin! Ik zou chrome kiezen!! 🥰💅
2 likes • Sep 28
Euh als ik enkel naar mezelf zou kijken zwarte 🤣 of met een cat eye maar geen felle en met one stroke bloemen love it. Maar laat regelmatig mijn jongste kiezen
Jouw Persoonlijke Press-On Moodboard
Ga op Pinterest of een ander inspiratieplatform op zoek naar dé nagelsets die jouw stijl perfect omschrijven. Dit mogen bestaande press-on sets zijn, nail art foto’s of zelfs kleurencombinaties die je aanspreken. Verzamel minimaal 10 afbeeldingen en zet ze samen in een moodboard. Je kunt dit doen in Pinterest zelf (via een bord), of door een collage te maken in bijvoorbeeld Canva. Waarom een moodboard zo belangrijk is: 1. Jouw stijl ontdekken Als beginnende press-on artist is het belangrijk om te weten welke richting je op wilt. Hou je van strak en minimalistisch, van luxe en glitters, of juist van speelse en kleurrijke designs? Een moodboard helpt je om je eigen smaak en stijl helder te krijgen. 2. Klaar voor klanten Net zoals bij een tattoo-artist, willen klanten weten welke stijl jíj het beste beheerst. Door duidelijk te laten zien wat jouw stijl is, trek je automatisch de juiste klanten aan, mensen die écht verliefd worden op jouw vibe en daardoor sneller bij jou bestellen. 3. Visuele leidraad voor jezelf Als je later collecties maakt, nieuwe sets bedenkt of je social media inricht, kun je altijd terugvallen op je moodboard. Het houdt je gefocust en zorgt voor een consistente uitstraling in je merk. 📌 Hoe lever je de challenge in? Deel een screenshot van jouw moodboard in de community. Vertel er kort bij waarom jij voor deze stijl hebt gekozen en hoe je denkt dat klanten jou hieraan zullen herkennen.
2 likes • Sep 22
Ik denk dat wanneer ik een moodboard zou maken het er zo zou uitzien
2 likes • Sep 22
@Sophie Ramp Ik teken wel graag bloemen, vlinders, swirls. Over het algemeen doe ik liever fijne dingen tegenover grovere tekeningen. Als ze me iets specifiek vragen probeer ik altijd wel, maar ook al geef ik aan elk design mijn eigen toets, soms lukt het niet zoals ik zou willen.
1-5 of 5
Peggy C.
2
11points to level up
@peggy-c-3540
.

Active 39d ago
Joined Sep 21, 2025