Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
What is this?
Less
More

Memberships

Adonis Gang

184.9k members • Free

ECom Veteranen (Gratis)

1.4k members • Free

Gravel To Castle Brotherhood

301 members • Free

GoverD Army

4.6k members • Free

High Vibe Tribe

79.1k members • Free

Elite Sales Alliance

21.9k members • Free

Socializers

20.9k members • Free

Superior Students

18k members • Free

EcomBazen.eu

1k members • Free

21 contributions to EcomBazen.eu
🔥 BOL BBQ Connect - wie is erbij?
We staan op het punt om begin juli een groots event te organiseren voor de Bol-community:Een BBQ voor en door Bol-ondernemers! 🎯 Waarom?We willen een relaxte, verbindende dag creëren waar je andere ondernemers kunt leren kennen, ideeën kunt uitwisselen én kunt genieten van goed eten, drinken en inspirerende talks. 💡 Wat kun je verwachten? - Een volledig verzorgde BBQ (alles inclusief: eten + drinken) - Inspirerende sprekers uit de e-commerce/Bol-wereld - +/- 6 uur gezelligheid, connecties en value - Locatie centraal gelegen voor NL en BE - Geen winstdoel – We willen break-even draaien 👉 We willen investeren in een topdag, maar ook weten wat jij bereid bent hiervoor te betalen (all-in prijs). Help ons door je stem uit te brengen: Hoeveel zou jij willen investeren in dit event?(alles inclusief – eten, drinken, locatie, sprekers, fun) Laat ook gerust in de reacties weten of je er sowieso bij zou willen zijn of ideeën hebt 🙌
Poll
66 members have voted
1 like • Apr '25
Leuk idee! Wij zijn er graag bij
🎉 Ik ben weer papa geworden + 50% Kortingscode
🎉 Fantastisch nieuws: ik ben voor de vijfde keer papa geworden! 🍼👶 Mijn vrouw en ik zijn ongelooflijk blij en dankbaar dat we ons vijfde kindje hebben mogen verwelkomen. (hierna is het echt klaar haha) Om dit te vieren, wil ik iets speciaals doen! Deze week (tot zondag 29sep 23:59) ontvang je 50% korting op de Bol cursussen, zodat jij ook de stap kunt zetten naar succes. Dat zijn deze: 1. Van 0 naar 5k omzet 💼 2. Van 5k naar 25k omzet 🚀 3. Van 25k naar 100k+ omzet 🏆 ⚡ Voor iedereen die liever wat sneller toegang wil krijgen tot alle waardevolle content zonder de stappen van het LevelUp-systeem in de community te volgen: dit is je kans om direct toegang te krijgen en sneller aan de slag te gaan! Normaal kost het €500,-, maar alleen deze week kun je ze krijgen voor €250,- Mooie kans toch? Gebruik de code BABY50 via deze link. Bedankt voor jullie steun, en op naar nog meer mooie momenten samen!
🎉 Ik ben weer papa geworden + 50% Kortingscode
1 like • Sep '24
Van harte gefeliciteerd Johnny! 😃😃
Tip voor verkopen buiten bol
Hi allemaal! Ik wist niet waar ik dit moest plaatsen, maar hier een goedkope tip van influencer marketing! Voor mijn merk heb ik nu ruim 30 'ambassadeurs' die allemaal tussen de 1k & 11k volgers hebben op instagram met voornamelijk volgers voor mijn doelgroep. Al deze ambassadeurs hebben een contract waardoor ze elke maand minimaal 2 stories moeten posten en 1 normale post. In ruil hiervoor heb ik ze mijn product toegestuurd EN om ze te motiveren krijgen ze 7.5% van alle omzet dat is binnen gekomen via hun code. Die 7.5% die je hieraan kwijt bent is niks als je bekijkt hoeveel % je soms afstaat als je adverteert en het beste van dit is dat deze mensen jou social proof opleveren. Hierdoor vangt je business sowieso een x bedrag aan posts per maand waardoor mensen je merk/product nog meer gaan vertrouwen. Het echte geld zit hem erin als je een product hebt wat mensen meerdere keren kopen per jaar. Ik heb het namelijk zo dat de code die code die ik geef aan mijn ambassadeurs maar 1x geldig is. Hierna heb ik dus ook geen 7.5% afdracht meer aan deze creators. Misschien kost het je dus in het begin wat geld, maar als je het goed aanpakt met een goede email marketing dan kan je je geld er easy uithalen en op de lange termijn je social proof & social media following erg snel en goedkoop laten groeien. Doe ermee wat je wilt🚀
0 likes • Sep '24
Dat is een goede!
Ervaring met het importeren van elektrische producten?
Goedemorgen iedereen, Ik wil graag een product op m’n webshop verkopen, maar m’n supplier (dropship agent in China) geeft aan dat ze producten die veel elektriciteit kunnen opslaan niet internationaal mogen versturen. Ik zie wel een Nederlandse concurrent die het product verkoopt. Heeft iemand enig idee hoe deze concurrent hier mogelijk omheen is gekomen? Werken ze misschien met een groothandel of leverancier in Europa? Als iemand ervaring heeft met het importeren van dit soort producten, dan hoor ik het graag. Alvast bedankt!
1 like • Sep '24
Ze kunnen het sturen naar je forwarder als je die hebt en dan verzend je ze als Dangerous Goods
1 like • Sep '24
@Biko Schmitz Ik zelf gebruik Cargomate als forwarder. Je kan ook ImportForYou gebruiken, verschil is niet ongelooflijk groot voor t begin. Gebruik sowieso een Nederlandse Forwarder, dan weet je dat alles goed en duidelijk geregeld is en voorkom je onnodige problemen.
Goede keywords SP
Wat zien jullie als goed keywords om mee te nemen naar je handmatige campagnes? Kijken jullie alleen naar de acos, kosten en conversies, of zijn er nog andere gegevens om mee te nemen? En zoekwoorden die geen kosten en opbrengsten opleveren, wel of niet meenemen? Alvast heel erg bedankt!
0 likes • Sep '24
Top dank jullie wel! Ik heb de automatische campagnes nu twee weken aanstaan, maar vraag me vooral af wat ik aan de gegevens van een zoekwoord moet zien om hem mee te nemen naar mijn handmatige campagnes
1-10 of 21
Lars Taz
4
70points to level up
@lars-tazelaar-3746
Lets get it

Active 237d ago
Joined Sep 2, 2024
Powered by