Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
What is this?
Less
More

Owned by Josip

Bodyweight Fitness

99 members • Free

Dobrodošli u svijet pokreta - za sve dobne skupine

Memberships

Ai Filmmaking

8.2k members • $5/month

Imagine Art Films (AI Cinema)

7k members • $47/month

Skool Growth Free Training Hub

5.2k members • Free

Skoolers

190k members • Free

AchieveGreatness.com (FREE)

4.9k members • Free

7FSS 5C Course

7.3k members • Free

15 contributions to Bodyweight Fitness
Ima li spremnih za 2. fazu? 💪🏾
Mršavljenje ima 12 treninga. Pokret 12-16. Kad se urade ti treninzi vrijeme je za nove.
Poll
2 members have voted
1
0
Pitanje za AKTIVNE online članove:
Recimo da su 3 treninga dovoljna da smatramo kako smo imali uspješan tjedan treninga, koliko ste takvih tjedana skupili? Nakon četvrtog tjedna slijedi nova faza, ali mislim da još nitko nije ostvario 4/4.
1 like • 13d
@Tončica Krstanović idemoo 😃💪🏾
0 likes • 4d
@Ida Garić frendice drago mi je što si s nama i nesebično dijeliš svoju pozitivu i motiviranost ❤️❤️
S nama u grupi je i Luciana 💪🏾
@Luciana Martinović je odličan primjer što se može ostvariti kad se donese čvrsta odluka, napravi plan djelovanja i ustraje s radom. Dijelim je kako bi bila motivacija svima vama koji ste ovdje s ciljem gubljenja kilograma. Ona je to ostvarila isključivo kućnim treninzima - a to je i vaš plan. Pomislili ste da možete raditi kućne treninge, došli ste ovdje i… Nemojte se puno misliti. Stisnite! Postavite minimum od 3 treninga tjedno, kontrolirajte što unosite u sebe, ustrajte s tim navikama i promjena će doći. Mora doći! Prekinite začarani krug u kojem uvijek iznova poželite promjenu, napravite korak-dva i odustanete. Neka ovaj put bude drugačiji. Idemo zajedno naprijed. Nema odustajanja!
S nama u grupi je i Luciana 💪🏾
Snimka grupnog treninga.
Tek sam pred kraj shvatio kako da povećam svoj video. Bit će bolje ubuduće 😃💪🏾
3
0
Snimka grupnog treninga.
Koliko ste puta trenirali ovaj tjedan?
Blagdani su prošli i vrijeme je da napokon krenemo kako treba. Za učitavanje novih treninga čekam prvu osobu koja će ozbiljno odraditi prvu fazu. Nemojte imati nikakvih dilema, slobodno pitajte ako vam nešto nije jasno.
Poll
12 members have voted
0 likes • 8d
@Matija Konta 🤜🏽🤛🏽💪🏾
0 likes • 7d
@Manuela Dragoje 👍🏾👍🏾💪🏾
1-10 of 15
Josip Poljak
4
21points to level up
@josip-poljak-7853
Trener djece (+150) 🤸🏽‍♀️ i odraslih (+100) 🏋🏽‍♂️

Active 4h ago
Joined Oct 11, 2025
Livno