Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
What is this?
Less
More

Memberships

PAINONPUDOTUS

3.1k members • Free

9 contributions to PAINONPUDOTUS
Huono olo.
Hei, Aloitin eilen omatoimisen HL ja ensimmäinen kasvispäivä. Aamu ja päivä meni hyvin mutta myöhemmin iltapäivällä alkoi järetön päänsärky, ja niin paha olo että teki mieli oksentaa enkä pystynyt liikkumaan. Verenpaine oli noussut 160/88 ja olo oli niinkuin kovassa kuumeessa. Haluaisin tietää valmentajilta mistä tämä johtuu, onko kellään muulla ollut vastaavaa kokemusta. Tänään 2 päivän aamuna pää tuntuu vieläkin kuin ois ilmapallo ja olo ei ole parhain. Verenpaine hiukan laskenut, mutta vieläkin korkea 148/77. Normaalisti ei ole ongelmia verenpaineen kanssa.
Kaksi ekaa kasvispäivää
Miksi kasvispäivinä tulee kuumia aaltoja?🤔
Live webinaari 16.12
Olettehan huomanneet että Calender osiosta löytyy linkki ensi sunnuntain webinaariin 😍 Tällä kertaa äänessä olenkin minä, Riina ja kerron teille omasta HAPPY LIVER kokemuksestani ja erityisesti siitä miten se on jatkunut kahden viikon jälkeen. Kerään taas teidän kysymyksiänne webinaaria varten. Voitte laitella niitä vaikka suoran tähän alle. Ja tottakai vastailen myös livenä tuleviin kysymyksiin ajan sallimissa puitteissa! Keskitytään kysymyksissä tällä kertaa erityisesti kahden viikon jälkeen seuraaviin jatkoaskeliin, ja niistä nousseisiin kysymyksiin ❤️
1 like • Dec '24
Jääkö tästä tallenne, kun todennäköisesti en pääse kyseisenä ajankohtana ruudun ääreen? Haluaisin kyllä tarkennusta noihin juuresten ja kasvisten määrään onko juurekset siinä 130g:ssa?
Maksan puhdistuksen jälkeen
Miten koostetaan nuo annokset, eli paljonko saa syödä mitäkin proteiini, kasvikset/ juurekset ? Minulle jäi ainakin hiukan epäselväksi🤭 Siellä oli myös esimerkki aamupalasta jogurtti-chiansiemen, niin onko tuo yksistään aamupala vai jonkun lisänä🤔😊
0
0
Jatko-ohjeet
Onko ne jatko-ohjeet jossain jo nähtävillä?
1 like • Dec '24
Eli tuon maksu linkin takana, ymmärsin että se olisi ollut ilmainen😊
1-9 of 9
Jaana Väänänen
2
12points to level up
@jaana-vaananen-5545
Suomi

Active 21d ago
Joined Nov 23, 2024
Powered by