Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
Mar
Apr
May
Jun
Jul
What is this?
Less
More

Memberships

SunMoney Magyarország

872 members • Free

81 contributions to SunMoney Magyarország
Kép szöveg nélkül 🙂
Legyen egy kis verseny. Kinek mennyi volt a májusi Solar Royalty -ja?
Kép szöveg nélkül 🙂
8 likes • 15d
Pont annyi amennyi, de nem annyi, amennyit szeretnék.
Kattints a sikerre: Hogyan hoz neked több partnert az új Közösségi Naperőmű applikáció?
Te is érezted már úgy, hogy a naperőművi egységeid nagyszerűen és passzívan termelnek, de amikor az üzleted építésére kerül a sor, hirtelen elakadsz? Nem tudod, kit keress meg, mit írj az ismerőseidnek, vagy egyszerűen nincs napi több órád a hálózatépítésre? Van egy jó hírünk: A jövőben a telefonod nemcsak a napenergiát fogja mérni, hanem az üzleti sikereidet is irányítja. Ezen az exkluzív webináriumon bemutatjuk a SunMoney történetének legnagyobb technológiai mérföldkövét: az új, intelligens csapattámogató mobilalkalmazást, amelyet kifejezetten azért fejlesztettünk ki, hogy helyetted dolgozzon. Miről lesz szó a webináriumon? - A 15 perces „Solar-Rutin”: Megmutatjuk, hogyan hozhatsz új partnereket a csapatodba napi mindössze 15 perc célzott munkával – akár a reggeli kávéd mellől. - Viszlát, tanácstalanság! (Az Okos Asszisztens): Élőben demonstráljuk, hogyan ad az applikáció minden reggel kész feladatlistát és személyre szabott üzenetsablonokat, hogy pontosan tudd, mit kell tenned. - Egykattintásos Social Selling: Hogyan generálhatsz özönlő érdeklődőket a közösségi médiában (Facebook, Instagram, TikTok) a készen kapott, azonnal megosztható vizuális tartalomcsomagokkal. - A „Duolingo-effektus”: Betekintést nyújtunk a beépített játékos kihívásokba (gamifikáció), amelyek észrevétlenül tartják tűzben és aktivitásban a már meglévő csapatodat is. Kiknek kötelező a részvétel? - Aktív hálózatépítőknek, akik szintet akarnak lépni, és gyorsítani szeretnék a csapatuk növekedését. - Elfoglalt partnereknek, akiknek kevés az idejük, de szeretnének maximális hatékonyságot elérni. - A „csendes” naperőmű-tulajdonosoknak, akik eddig csak passzív befektetők voltak, de most egy pofonegyszerű eszközzel elindítanák a másodlagos jövedelemforrásukat is. A részvétel ingyenes, de a virtuális terem férőhelyei korlátozottak. Biztosítsd a helyed még ma, és légy az elsők között, akik kezükbe vehetik a jövő értékesítési fegyverét! Részletek és linka a Calendar menüpontban
Kattints a sikerre: Hogyan hoz neked több partnert az új Közösségi Naperőmű applikáció?
7 likes • 15d
Kíváncsi vagyok. Mikor lesz a webinárium?
SDBN1 elmúlt 2 éves hozama
Sziasztok! Készítettem egy színes, szagos ábrát az SDBN1 eddigi termeléséről. Szépen látszik a havi és éves hozam rajta. A grafikonon nem a kifizetések összege, hanem a tőkére vetített havi hozam látható százalékban. Az első lezárt kifizetési év hozama 23,73%, a második évé 24,71%, a teljes eddigi időszak pedig 51,03% összesített hozamot mutat 2024/04 és 2026/04 között.
SDBN1 elmúlt 2 éves hozama
9 likes • 19d
Kedves Gábor! Nagyon ügyes vagy! Sokaknak segítettél az informatív grafikonnal. A SunMoney nem befektetés, hanem beruházás termelőeszközbe (napelem elektromos energiát termel) ezért kérlek, hogy ne hozamokat írj, hanem termelést. Befektetésről akkor beszélünk, ha pénzügyi eszközbe (részvény kötvény, befektetési jegy.. ) teszed a pénzed és visszakapod a tőkét (befektetett pénzed) és kapod a hozamokat. Gondolom te sem szetetnéd, hogy az MNB, pénzügyi felügyelet pénzügyi képzéshez és vizsgához akarná kötni a SunMoney-ba regisztrálást és ajánlást.
👋 Gyors kérdés a közösségnek!
Hányan vagytok aktívak Instagramon? 📱 ⬇️ Írjátok meg kommentben: ✅ Igen, aktívan használom 🔄 Igen, de ritkán ❌ Nem igazán használom Ennek apropójából egy bejelentés is van: 🚀 Most kezdtem el egy új Instagram stratégiát, ami egy kicsit más megközelítés — nem a meglévő SunMoney közösségnek szól, hanem olyanoknak, akik még nem ismerik a lehetőségeinket. Carousel posztok, értékes tartalmak pénzügyekről, személyes fejlődésről, zöld energiáról — olyan embereknek, akiket még csak most kell megismernünk. Ha valakit érdekel, ott is követhet 👉 https://www.instagram.com/peterbahorecz/ Kíváncsi vagyok rátok — Instagramon vagytok?👇
8 likes • 30d
Fent vagyok az Instagrammon változó mértékben használom.
🌞 Miért csatlakoztál a SunMoney-hoz?
Egy új fejezet kezdődik ma a közösségünkben. 12 héten át együtt építünk, tanulunk és ünnepeljük egymás sikereit. De mielőtt előre tekintünk — nézzünk egy pillanatra visszafelé. Mindenki másképp talált ide. Valaki egy barát ajánlásán keresztül. Valaki a passzív jövedelem lehetőségét kereste. Valaki a zöld energia jövőjébe akart befektetni. És valaki talán még keresi a választ arra, hogy pontosan miért is kattintott az "Csatlakozás" gombra. 😊 Miért csatlakoztál a SunMoney-hoz? Írj egy mondatot — vagy akár egy regényt — a kommentbe. Nem kell tökéletesnek lennie. Legyen őszinte. Mert a te "miérted" más valakinek éppen az a mondat lehet, ami végre érthetővé teszi az egészet. 👇 Kezdd el így, ha nem tudod, hogyan indítsd: "Én azért csatlakoztam, mert..." Várjuk a sztorid! 🌱
🌞 Miért csatlakoztál a SunMoney-hoz?
15 likes • 30d
Mert egyszerre környezetvédelem, megújulóenergia és passzív jövedelem. Mert beruházás egy energia termelő eszközbe.
1-10 of 81
Ferenc Gerse
6
284points to level up
@ferenc-gerse-3964
A Közösségi Naperőművek Szakértője, A hivatásos NAPLOPÓ, The Expert of Community Solar Plants, 2014. Április 29. óta vagyok SunMoney tag.

Active 3d ago
Joined Aug 13, 2025
Budapest, Hungary
Powered by