Jag har en fråga angående ds, hittar man nya produkter hela tiden och gör nya hemsidor etc, efter hur lång tid gör man det isåfall. Liksom är det de som är skillnanden mellan branded dropshipping och ”vanlig” dropshipping, eller?
Yoo man, skulle säga är du nybörjare och vill lära dig så snabbt som möjligt lägg inte för mycket tid på varje produkt, dehär Dirk pratar om skulle ja säga är när du är lite mer confident i dina skills och vet hur en ”vinnande produkt” ser ut, testa produkter, lär dig hur man gör konverterande annonser och ha mindsetet att de kommer ta några butiker innnan du ser resultat så kommer de gå bra👍👌
@Albert Jonsson De gör dom oftast inte eftersom dom inte vet om de. Men fortfarande inget du gör fel i praktiken. Men som sagt följ vad din revisor säger är de bästa.
så jag håller på med dropshipping ett tag, jag har lärt mig de mesta nu för att sälja ADS på facebook och fixa hemsidor osv, men nu söker jag nån som redigera mina videos eller redigera min hemsida! har swish paypal rev krypto skriv gärna till mig så löser vi något!