Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
Mar
Apr
May
What is this?
Less
More

Memberships

The Scaling Lab

153 members โ€ข $97/month

Davie's Free Ecom Course

72.7k members โ€ข Free

Ecom Elite

1.6k members โ€ข Free

EcomBazen.eu

1.1k members โ€ข Free

Building in public by Daniel

15.9k members โ€ข Free

5 contributions to EcomBazen.eu
Boekhouder
Hey, Ik ben op zoek naar een goede Belgische boekhouder die gespecialiseerd is in e-commerce. Mijn huidige boekhouder maakt jammer genoeg vrij veel fouten en dat begint me wat zorgen te maken. Zeker omdat ik van plan ben verder op te schalen met mijn business, en ik bang ben dat dit later alleen maar meer problemen gaat geven. Als iemand een goede aanbeveling heeft, laat het gerust weten
0 likes โ€ข Apr 2
@Michiel de Jager Klopt, heb verschillende gecontacteerd maar ze kunnen geen nieuwe mensen aannemen aangezien ze daar niet genoeg personeel voor hebben.
1 like โ€ข Apr 20
@Stefan M. Merciii!
Het advertentieplatform van MarktMentor gaat live, open beta start 1 april
Kom naar ons gratis webinar op woensdag 1 april om 10:00u. Hierin leggen we de volledige tool uit en kan je gratis gebruik maken van de advertentietool.
0 likes โ€ข Apr 7
@Taoufik Benalla https://marktmentor.webinargeek.com/watch/replay/JEbQp-krCOtYAV44X0ssctSzwSO2wcHsPCr8bkY3aIybgvzeTrklDn_Zl1IgV4i7LWFWi8lTpJj0BskN-c8Y9Q/
LVB
Hey Iedereen, Ik heb een vraag over facturatie bij bol.com. Ik ga binnenkort goederen naar LVB sturen en mijn boekhouder zegt dat ik aparte facturen moet maken afhankelijk van waar de goederen vertrekken: - Goederen die vanuit Nederland vertrekken โ†’ factuur met Nederlandse btw nummer - Goederen die vanuit Belgiรซ vertrekken โ†’ factuur met Belgische btw nummer Hij vraagt ook dat ik voor elke verkoop een factuur kan voorleggen voor het geval er ooit een controle komt. Het probleem is dat ik Marktmentor gebruik voor mijn facturen, maar daar is al een Belgisch btw-nummer aan mijn account gekoppeld, waardoor ik het moeilijk gescheiden krijg. Hoe doen jullie dit in de praktijk?
Peppol activatie
Hoi collega's in Belgiรซ. Wat betreft Peppol, activeerden jullie dat al en zoja via welke applicatie? En dan vraag ik me ook af of je eenmanszaak bent of een vennootschap? Staat op mijn to do lijstje, maar wou even checken bij jullie. Fijne avond!
0 likes โ€ข Dec '25
@Stan Bol Hey Stan, hoe zal dat werken?
Cha-Ching
Ik heb net een geweldige melding ontvangen, misschien bereik ik mijn maandelijkse doel toch nog, heel erg bedankt
Cha-Ching
1 like โ€ข Oct '25
Lekker bezig Ferdi!
1-5 of 5
Ayoub G.
2
12points to level up
@ayoub-graimbah-6771
Based in Belgium

Active 12h ago
Joined May 26, 2025
Powered by