Sveiki. Atidariau atskirą sąskaitą investicijoms, atsidariau sąskaitą freedom24, susiruošiau investuoti, pradžioje mažesnes sumas išbandyti (iki 400eur per mėnesį) , norėjau pradėti pirkti Žilvino išreklamuotas SXR8, bet matau, kad ten vieneto rinkos kaina beveik 700eur, tai čia ne tokia ir maža suma pasirodo, ir kaip suprantu puse vieneto pirkti neina. Tai arba strategija investuoti kas du menesius, arba ieškoti panašių alternatyvų. Klausimas kas tuom užsiima jau kurį laiką, gal gali pasidalinti savo patirtimi ? Aš dar žiūriu į SPYL ir VUAA, ir kiek domiuosi, tai principas ir rezultatai identiški, tik pirkimo kaina prieinamesnė.