Select your plan
$5/month
Standard
$5/m or $37/y
How I film once a week and post daily
A simple way to plan, film, and post organic content for a one-person business
Lessons on planning, filming, editing, and home studio setup
My content system for coming up with ideas and posting on all platforms
You can ask questions, and I make new lessons based on what people ask
$37/year
Premium
Special launch price: $37/year. (Price increases after January 5th.)
Everything in Tier 1
How I run my one-person business day to day
How I run Meta ads, based on €2M+ spent on ads (ongoing updates when I make changes)
How I use Skool and Kajabi to sell and deliver my products
Canva digital product & ad mockups (100+ mockups)