Stworzyłam tę społeczność z myślą o kobietach, które mają coś do dania światu i chcą być widzialne.
Wierzę, że kiedy pieniądze trafiają w ręce kobiet z sercem i wizją, świat realnie się zmienia.
Uczę kobiety po 40-tce, jak pokazywać się w mediach społecznościowych z odwagą i intencją – bez wyginania się pod algorytmy. Sama prowadzę IG i TikToka, ale wciąż najbardziej wierzę w… relacje.
W czasach, gdy wiedza jest na kliknięcie – tym, czego naprawdę potrzebujemy, jest wspólnota. I mam nadzieję, że Ty też się tutaj dobrze poczujesz.
👣 Co robię (i dlaczego):
– wspieram kobiety w odzyskiwaniu sprawczości finansowej– pokazuję, jak wydobywać złoto z doświadczeń własnego życia
– organizuję networkingi offline (kalendarz dostępny w zakładce Calendar)
– prowadzę spacery dla kobiet z pokolenia X, bo każdy etap życia wzywa do zajęcia miejsca w innym plemieniu
Mam troje dzieci, zero zwierzaków domowych (nie licząc mrówek, które same się w prowadziły). Urodziłam się w Polsce - przez przypadek - bo w środku jestem Włoszką. Gdyby nikt wcześniej nie wymyślił cyfrowego nomadyzmu, zrobiłabym to sama. 🔥
Instagram: @cyfrowa.przodowniczka
TikTok: @cyfrowa.przodowniczka
Jeśli jesteś kobietą, która:
💡 chce działać, ale jeszcze nie wie jak
💡 potrzebuje pokazać się światu po swojemu, z odwagą i lekkością
💡 buduje swoją markę od zera lub rozwija ofertę, którą już ma
💡 lubi być wśród innych, ale nie w tłumie – to… dobrze trafiłaś.
Witaj na pokładzie. Rozgość się. A potem daj znać, co Ty wnosisz do tej przestrzeni (napisz post o sobie w kategorii „Przedstaw się”)