🎄Šiandien – tikras loginio mąstymo iššūkis su kalėdiniu prieskoniu! 🎄💶
Trys eglutės kainavo 60 €, tačiau jų kainos nevienodos – tarp jų slepiasi įdomūs ryšiai.
🔍 Užduotis:
Viena eglutė kainavo dvigubai daugiau nei kita, o trečioji – 10 € mažiau nei pigiausioji.
Kiek kainavo kiekviena eglutė?
✏️ Išbandyk skirtingus variantus, susikurk lygtį ar schemą ir rask teisingą sprendimą.
💬 Pasidalink savo atsakymu komentare – įdomu, kas greičiausiai atras sprendimą!