un šādi?
Esi gatavs nonākt nākamajā pašizpausmes līmenī?
Ar parapsiholoģijas un ezoterikas palīdzību var ne tikai izmainīt dzīvi uz daudz piepildītāku, var arī tieši Tev un Tavam uzņēmumam radīt skaidru plānu, sistēmu un darbības, lai jau pēc mēneša ieraudzītu paliekošas pārmaiņas jēgpilnas radīšanas virzienā.
Ja es tiecies pieredzēt savu Dvēseli jaudā un spēkā, ne tikai īpašos brīžos, bet ikdienā – sāc piedzīvot savu sapni jau tagad!
Varbūt esi jau izmēģinājis iet pie kādiem speciālistiem, varbūt pat dziedniekiem, zīlniecēm, bet esi vīlies? Jo bieži vien tas ir ielāps, nevis patiesa atmošanās savā spēkā. Es strādāju ar Cilvēka Būtību, Dvēseli un Apziņu jau 15 gadus un arvien saprotu cik paradoksāli skaisti mēs mijiedarbojamies. Mans unikālais talants ir atbalstīt cilvēkus atklāt savu Unikālo Ģenialitāti un piepildīt to ar Dzīvības Spēku. Tas ir kā ‘law of attraction’ uz steroīdiem, jo sāc piedzīvot tieši SAVU potenciālu un dot pasaulei to, ko tikai unikāli TU kā Dvēsele vari dot.
Ja esi juties :
- Veiksmīgs uz papīra, bet apjucis realitātē
- Itkā daudz ko sasniedzis, bet nevari atrast jēgu tam visam
- Ka šī pasaule jūk prātā un kaut kas ir jādara patiesāk
Piesakies uz pirmo bezmaksas sarunu, kuras laikā es iedziļināšos Tavā situācijā, Tavā būtībā, Tavā biznesā un jau uzreiz iedošu pirmos soļus, kurus spert, lai kāptu ārā no nepatiesā Es un atklātu Tavu unikālo kodu. Es piedāvāju radikalitāti, entuziasmu un milzīgu mīlestību, jo Tava Dvēsele ir pelnījusi pārstāt sarauties – ir laiks izplest spārnus!
Ja Tu jau esi dzirdējis sevī signālus par to, ka ir laiks ievilkt plašāku elpu un piešķilt uguni – šī ir zīme!
Laižam jaudā 8)
--------
Jautājums - nav par īsu? Ir pietiekami uzrunājoši uzņēmējiem, kuriem interesē jau Maslova piramīdas augšas izzināt?
3
2 comments
Public group
Bezmaksas kurss, kur iegūt zināšanas uzņēmējdarbībā
Leaderboard (30-day)
powered by
This group has been archived