User
Write something
Koffiechat is happening in 4 days
Brrrrrrrr......koud!!
Hoi allemal. In Europa de koude seizoen is begonnen - vaak met verkoudheid. Wat doe je als je verkouden bent? Voor mij er zijn kruidenthees op de menukaart - tijm voor de bronchiën, salie voor de keel en kamille-inhalatie voor de neus. Niet superlekker, maar oké. Welke wapens heb je om de verkoudheid te bestrijden?
Brrrrrrrr......koud!!
Leren over fruit
Heb je een favoriete fruitsoort? Welke is het en waarom? Als kind was ik een beetje terughoudend om exotisch fruit te proberen. Ik ben erg bekend met de lokale soorten zoals appels, peren, kersen en pruimen. Toen ik een kiwi voor het eerst zag, noemde ik hem een ​​harige aardappel - ik was niet nieuwsgierig om hem te proeven. Nu ben ik er dol op, vooral de gouden variant...zonder haar 😁
Historische plekken in Egypte.
Hoi allemaal, Ik zal eerst mezelf even voorstellen, Ik ben Mustafa Fekry, Ik kom uit Egypte. Èèn van mijn hobby's een random foto's maken.Hieronder sommige foto's will ik met jullie delen. Het zijn een historische plekken in Egypte. Wat is jouw mening?
Historische plekken in Egypte.
Het weekend
Wat gaan jullie dit weekend doen? Zelf ga ik een nieuwe puppie vanavond ontvangen! Een 3 maand oud golden retriever! 😍🐶 Ik doe hondenoppas. Ik ga ook een aantal pakketjes maken om te verzenden. Ik maak zeep en ik verkoop het via bol.com. Eindelijk ga ik me organiseren om mijn nieuwe job op maandag te starten. Ik kijk er niet naar uit. En jullie?
1-30 of 125
Natural Dutch Tribe
skool.com/naturaldutch
Free Online Community for serious Dutch learners!
✅Meet others
✅Live koffie chats
✅Progress sharing
✅Free study material
✅Help each other
Leaderboard (30-day)
Powered by