Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k members

3 contributions to Stay Sharp Komūna
Looking for restorant of cafeteria to work with
Looking for a restaurant that wants to increase profits with revolutionary ideas. I would rather get paid commissions on this but could sell the idea. Profits are definitely going to skyrocket.
0
0
No kurienes tu esi? Atstāj komentāru! 🌍
Čau, Šobrīd jau šajā komūnā esam kopā 3'000 biedri! Esmu pārliecināta, ka daudzi atrodamies vienā pilsētā, bet pat par to nenojaušam, ka mums blakus dzīvo kāds līdzīgi domājošs, ar ko kopā strādāt un turēt vienam otru atbildīgu, lai sasniegtu vairāk! 🔥 Ieraksti komentārā, no kurienes tu esi! 👇 Un izveidosim jaunus kontaktus! Es esmu no Jelgavas novada - Vilces (mazs ciematiņš pie Lietuvas robežas, par kuru lielākā daļa gan jau nemaz nezin 😄)
22
162
New comment Oct '23
5 likes • Jun '23
Zviedrīja šobrīt.
1 like • Jun '23
@Sintija Kaui Zāģēšu mežus.. nekad to neesmu darijis bet Latvijas darbi baigi iegrieza. Macišos paraleli ko vien varu, jasak kas savs laikam. Faro pilsētā.
🎉 Sāc Šeit
Sveicināts! Laipni lūgts Stay Sharp Komūnā. Šīs komūnas mērķis ir palīdzēt esošiem un topošiem uzņēmējiem sasniegt lielāku peļņu caur efektīviem biznesa stratēģijām. Iegūsi un saņemsi: ✅ Vērtīgas intervijas ar uzņēmējiem ✅ Bezmaksas kursus, kā iegūt klientus ✅ Kalendāru ar notikumiem, kur vari pievienoties bezmaksas ✅ Stilīgu komūnu ar uzņēmējiem Tavā līmeni vai augstāk Kurss piejams šeit. Pasākumi, kad un cikos. Pirmais solis, ko Tev vajag spert: Izveido ierakstu par sevi šajā komūnā Community sadaļā. (kā jaunu postu) - Tavs vārds - Nodarbošanās - Mērķis nākamajiem 6 mēnešiem - Kā tev patīk pavadīt brīvo laiku? Droši uzdod jautājumus, komentē un palīdzi citiem ar savu pieredzi un zināšanām. Daži noteikumi: 🛑 Nekādu spamu 🛑 Nekādus linkus 🛑 Nepārdod un nereklamē produktus 🛑 Nekādu negativitāti Liels paldies, ka esi šeit. Niks un NJ Media komanda. Stay Sharp!
94
225
New comment Oct '23
1 like • Jun '23
@Mudīte Dilba Es mēģinu apgūt mārketingu varbūt ja ir velme ar amatieri bezmaksas reklāmu varētu jums pataisīt? Man prakse jums varbūt vairāk klientu piesaiste?
2 likes • Jun '23
- Kristaps Riežnieks - Gadījuma darbi, mēģinu sasniegt starta kapitālu savam uzņēmumam. - Apgūt pēc iespējas vairāk profesijas, apgūt video editing, izprast mārketingu - Sasniegt mērķus un uzlabot sevi pes iespejas vairāk, Ēdienu ēdu matemātiski pēc satura man garša neintresē, golfu nespēlēju jo to nevar izmantot cita veida izauksmei.
1-3 of 3
Kristaps Rieznieks
2
11points to level up
@kristaps-rieznieks-7122
I didnt get a job in NJ media so my idea is to make a business and steal all the clients. Come back with them for the job.

Active 122d ago
Joined May 31, 2023
powered by
This group has been archived