Activity
Mon
Wed
Fri
Sun
Mar
Apr
May
Jun
Jul
Aug
Sep
Oct
Nov
Dec
Jan
Feb
What is this?
Less
More

Memberships

Stay Sharp Komūna

Public • 4k members

4 contributions to Stay Sharp Komūna
Lapa
Sākumā uztaisīju kaut kādu fiktīvu lapu Metā, tad nolēmu, ka jāuztaisa tomēr atsevišķa lapa šim jaunajam projektam, ko esmu iesākusi. Kādi komentāri?
4
2
New comment Jun '23
Prāta principi
Noklausījos video par prāta principiem un uzreiz izkristalizējās mans šī brīža moto, jeb sajūta, kuru gan pat iemiesoju, gan dalos ar klientiem. Nekad nesamazini savu gaismu tikai tā dēļ, ka kādam žilbst acis. Šajos laikos ir novērojams, ka ir pietiekami daudzi, kuriem ir alerģija pret cilvēkiem ar lieliem mērķiem, lielu enerģiju, lielām ambīcijām un jaudīgu pašizpausmi. Zināt spēcīgu savu NĒ, zināt garšīgu savu JĀ - un spēt skairi navigēt savas robežas kopā ar savu paplašinājumu. Turklāt pienāk brīdi, kad ikviens atduras pret to, ka paplašinājums ir vajadzīgs visās sfērās- gan mentālā, gan fiziskā, gan garīgā. Mans uzdevums ir atbalstīt cilvēkus, uzņēmējus paplašināties garīgi, Dvēseliski un arī atvērt iečākstējušus priekšstatus zemapziņā. Un ejot šādu ceļu, esmu atvērusi sevī tādas jaudas rezerves, par kurām iepriekš nebija ne jausmas. Es redzu kā draugi, paziņas, no kuriem "esmu izaugusi" skatās tā itkā es būtu augstprātīga, lai gan patiesībā esmu palikusi lielākā visās nozīmēs un esmu to panākusi ar pamatīgu darbu, līdz ar to kam jāiet, tas aizies, ka jāpaliek to nekas neaizdzīs. Jauda un varenība- tās ir dievišķas īpašības, kuras mums ir dotas, ja mākam atvērt īstās durvis. Nav varenāka spēka par Dvēseli - ego liek rāmjos un stereotipos - esam brīvi!
2
1
New comment Jun '23
un šādi?
Esi gatavs nonākt nākamajā pašizpausmes līmenī? Ar parapsiholoģijas un ezoterikas palīdzību var ne tikai izmainīt dzīvi uz daudz piepildītāku, var arī tieši Tev un Tavam uzņēmumam radīt skaidru plānu, sistēmu un darbības, lai jau pēc mēneša ieraudzītu paliekošas pārmaiņas jēgpilnas radīšanas virzienā. Ja es tiecies pieredzēt savu Dvēseli jaudā un spēkā, ne tikai īpašos brīžos, bet ikdienā – sāc piedzīvot savu sapni jau tagad! Varbūt esi jau izmēģinājis iet pie kādiem speciālistiem, varbūt pat dziedniekiem, zīlniecēm, bet esi vīlies? Jo bieži vien tas ir ielāps, nevis patiesa atmošanās savā spēkā. Es strādāju ar Cilvēka Būtību, Dvēseli un Apziņu jau 15 gadus un arvien saprotu cik paradoksāli skaisti mēs mijiedarbojamies. Mans unikālais talants ir atbalstīt cilvēkus atklāt savu Unikālo Ģenialitāti un piepildīt to ar Dzīvības Spēku. Tas ir kā ‘law of attraction’ uz steroīdiem, jo sāc piedzīvot tieši SAVU potenciālu un dot pasaulei to, ko tikai unikāli TU kā Dvēsele vari dot. Ja esi juties : - Veiksmīgs uz papīra, bet apjucis realitātē - Itkā daudz ko sasniedzis, bet nevari atrast jēgu tam visam - Ka šī pasaule jūk prātā un kaut kas ir jādara patiesāk Piesakies uz pirmo bezmaksas sarunu, kuras laikā es iedziļināšos Tavā situācijā, Tavā būtībā, Tavā biznesā un jau uzreiz iedošu pirmos soļus, kurus spert, lai kāptu ārā no nepatiesā Es un atklātu Tavu unikālo kodu. Es piedāvāju radikalitāti, entuziasmu un milzīgu mīlestību, jo Tava Dvēsele ir pelnījusi pārstāt sarauties – ir laiks izplest spārnus! Ja Tu jau esi dzirdējis sevī signālus par to, ka ir laiks ievilkt plašāku elpu un piešķilt uguni – šī ir zīme! Laižam jaudā 8) -------- Jautājums - nav par īsu? Ir pietiekami uzrunājoši uzņēmējiem, kuriem interesē jau Maslova piramīdas augšas izzināt?
3
2
New comment Oct '23
IEPAZĪSIMIES! + bonusā 16 veidi, kā piesaistīt klientus bez maksas! 🎉
Sveiki visiem šajā saulainajā dienā! 🌞 Gribētu, lai mēs visi komentāros padalāmies ar to, ar ko nodarbojamies! Būtu forši iepazīties ar līdzi domājošiem cilvēkiem, vai varbūt pat atrast kādu problēmas risinājumu, ja kāds no mums piedāvā attiecīgu pakalpojumu. 👷 Tāpēc iekomentē zemāk savu nodarbošanos un iepazīsimies tuvāk! 👇 P.S. Šeit arī viens vērtības video, kur vari uzzināt, kā savam pakalpojumam vari piesaistīt jaunus klientus bez maksas! @Niks Jansons uzfilmējis video, kur dalās ar 16 bezmaksas metodēm klientu piesaistei un biznesa izaugsmei. Ne vienmēr jātērē kaudze naudas maksas reklāmās, lai piesaistītu klientus.. Ir tik daudz veidi, kā to izdarīt par brīvu. Tāpēc noskaties video un pielieto šos veidus arī savā biznesā. 🔥
15
58
New comment Oct '23
2 likes • May '23
@Jānis Ozoliņš Prieks Tevi te redzēt, Jāni :) No sirds iesaku katram pieteikties kaut vai uz izmēģinājuma holodinamikas sesiju pie viņa! Tas ir to vērts :)
6 likes • May '23
Mans vārds ir Anita un es esmu parapsiholoģe pēc profesijas. Mana misija uz Zemes ir iedvesmot mīlestības vadītu brīvību un būt pilnai ar Dvēseli, lai varētu būt vērtīga līdere cilvēkiem uz daudz mīlošāku un jēgpilnāku ikdienu, biznesu un attiecībām. Strādāju gan ar individuāliem cilvēkiem, gan viņu uzņēmumiem, lai sastādītu konkrētu plānu kā attīstīt Dvēseles, Intelekta un Gribas paradigmas integrētā veidā un piedzīvot varen skaistu, jaudīgu dzīvi esot savai autentiskajai versijai- tas nozīmē atkratīties no visa tā, kas es neesmu un barot to, kas es patiesībā esmu. Pielietoju dažādas metodes, piemērotas katram gadījumam un jaunākās garīgās tehnoloģijas, kas nāk šobrīd iekšā, lai palīdzētu katram atklāt savu unikālo ģenialitāti, piepildīt to ar dzīvības spēku un radīt no Dvēseles! :) Lai top!
1-4 of 4
Anita Mitriķe
2
2points to level up
@anita-mitrike-1243
Inspiring love led freedom to build the new world 😏

Active 261d ago
Joined Nov 3, 2022
powered by
This group has been archived